mac mini + eDrawings

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
jurajc
Příspěvky: 41
Registrován: 24 říj 2019 17:30

mac mini + eDrawings

Příspěvek od jurajc » 30 kvě 2020 09:22

Dobrý deň, mám Macbook AIR 2017 s 1,8 GB procesorom ale tento program vôbec nestíha. Pri zväčšovaní objektov mi samotné objekty zmiznú, používam trackpad, myš nemám. Je toto nastavením alebo niečim iným?? Kolega v práci má "obyčajný počítač" s W10 a tam mu to ide v pohode, hoci ten program nie je bohvie čo ale na určité veci stačí.
Idem kupovať Mac mini: https://www.istores.sk/mac-mini-6-core- ... 84577.html nie kvôli tomuto programu ale keď už ho kupujem, tak chcem vedieť či tento Mac mini može mať problém s takýmto alebo podobným programom?? Ůdajne je podľa technika tri krát rýchlejší ako môj doterajší Macbook AIR ale ja si zase neviem predstaviť, koľko to je a ako bude fungovať na ňom práve spomínaný program. Preto sa pýtam Vás, profesionálov, či mi toto stačí?? Ide mi o listovanie, zväčšovanie, poprípade aj o nejaké merania. Nerobím to každý deň iba tak raz za dva týždne / mesiac ale je mi veľmi nápomocný pri mojej práci.
Keď tak dík.

Odpovědět