Problem s instalaci iOS 14

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Vojtisek_
Příspěvky: 2
Registrován: 23 zář 2020 17:48

Problem s instalaci iOS 14

Příspěvek od Vojtisek_ » 23 zář 2020 17:51

ahoj,

den po vydání veřejné bety jsem si stáhl profil a ios 14 nainstaloval. Minulý týden jsem se snažil nainstalovat klasickou nově vydanou verzi, ale neuspěšně. V nastavení mi vyskočí aktualizace, zadám "stáhnout a nainstalovat", zadám kód a odsouhlasím podmínky. V tomhle bodě se telefon nějak sekne a nic dále se neděje. Zůstanou svítit podmínky a tlačítka souhlasím/nesouhlasím jsou mrtvá (jinak displej reaguje a můžu se dostat zpět na plochu). Zkusil jsem to aktualizovat i přes iTunes. Můžete mi tedy poradit, jak se mám dostat dalé přes podmínky?

Díky.

ondra.malovany
Příspěvky: 1
Registrován: 02 bře 2021 09:07

Re: Problem s instalaci iOS 14

Příspěvek od ondra.malovany » 02 bře 2021 09:12

Dobrý den,
mám úplně stejný problém a také si s ním nevím rady. Nedokázal tento problém vyřešit?
Děkuji.

Vojtisek_
Příspěvky: 2
Registrován: 23 zář 2020 17:48

Re: Problem s instalaci iOS 14

Příspěvek od Vojtisek_ » 02 bře 2021 10:12

Zdravím, problém jsem vyřešil tak že jsem si iphone zalohoval na notebook a pak jsem si i z notebooku stáhl nejnovější aktualizaci ios. Zkuste zkusit youtube tam určitě budou postupy jak to udělat. ;)

Odpovědět