Synchronizace aktivity a zdravotních dat z Apple Watch přes Wi-Fi

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
jirik
Příspěvky: 93
Registrován: 28 zář 2012 17:12

Synchronizace aktivity a zdravotních dat z Apple Watch přes Wi-Fi

Příspěvek od jirik » 12 dub 2021 13:24

Ahojte, prosím, ví někdo odpověď opravdu s jistotou? :-)

14 dní jsem měl iPhone v servisu. Po tuto dobu jsem na svých Apple Watch (neodpároval jsem je) sbíral aktivitu, medaile atd. Zprávy jsem psal z Macu/iPadu. Předpokládal jsem, že až se mi mobil vrátí ze servisu, tak jakmile se zase iPhone a Watch "chytnou", přetáhnou se data do aplikace Kondice. Mobil mi ale bohužel smazali.

iPhone tedy budu nastavoval jako nový (pouze se chci přihlásit přes Apple ID) a vše z iCloudu se natáhne (kontakty, fotky, kalendáře...). Co ale těch posledních 14 dní aktivity, kdy jsem neměl iPhone, ale jen Apple Watch? Když byly Watch na Wifi, ukládají se zdravotní data (jejíchž součástí jsou i data kondice a cvičení) přes Wifi z hodinek na iCloud? Myslíte, že se data data natáhnou z iCloudu při nastavení iPhonu jako nového?

Když tam ta data náhodou nebudou, tak se mohou objevit, jakmile znovu napáruju moje Apple Watch?

Díky.
iPhone 12 mini, 256 GB
Apple Watch Series 4
MacBook Pro 2017 13"
iPad Air 2, 64 GB, Wi-Fi
iMac 27" (Mid 2011)

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: Synchronizace aktivity a zdravotních dat z Apple Watch přes Wi-Fi

Příspěvek od Mironet » 12 dub 2021 18:15

Když dojde k nastavení iPhonu jako nového, musí se Watch znovu spárovat, tzn. dojde ke ztrátě dat. Když bude iPhone obnoven ze zálohy, spárování zůstane a data z posledních dvou týdnů se z hodinek nahrajou do telefonu.

Uživatelský avatar
kecinzer
Příspěvky: 562
Registrován: 06 úno 2015 07:09
Bydliště: Děčín - perla severu

Re: Synchronizace aktivity a zdravotních dat z Apple Watch přes Wi-Fi

Příspěvek od kecinzer » 14 dub 2021 14:09

Měl jsem podobný problém. Ovšem s tím, že i po obnově ze zálohy iPhonu se mi data už do telefonu nedostala a přišel jsem tak jak o velmi dlouhou sňůru aktivity tak o jednu výzvu. Řešil jsem to i s podporou Apple.
 MacBook Air 13.6" M2 8/10 512GB 24GB RAM + Keychron M3 Mini 4K/MacMouseFix + Samsung U28R550
 iPhone 14 Pro Max 128GB +  Watch Ultra LTE
 iPad 2021 64GB
 HomePod Mini  AirPodsPro

Uživatelský avatar
kecinzer
Příspěvky: 562
Registrován: 06 úno 2015 07:09
Bydliště: Děčín - perla severu

Re: Synchronizace aktivity a zdravotních dat z Apple Watch přes Wi-Fi

Příspěvek od kecinzer » 14 dub 2021 14:10

Mironet píše:
12 dub 2021 18:15
Když dojde k nastavení iPhonu jako nového, musí se Watch znovu spárovat, tzn. dojde ke ztrátě dat. Když bude iPhone obnoven ze zálohy, spárování zůstane a data z posledních dvou týdnů se z hodinek nahrajou do telefonu.
Spárování právě nezůstane, nebo se tak alespoň nestalo u mě.
 MacBook Air 13.6" M2 8/10 512GB 24GB RAM + Keychron M3 Mini 4K/MacMouseFix + Samsung U28R550
 iPhone 14 Pro Max 128GB +  Watch Ultra LTE
 iPad 2021 64GB
 HomePod Mini  AirPodsPro

Odpovědět