Nabízím 3000 KČ za tip jak vyřešit problém s daty na Iphone

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
PetrNovak
Příspěvky: 1
Registrován: 03 črc 2021 18:54

Nabízím 3000 KČ za tip jak vyřešit problém s daty na Iphone

Příspěvek od PetrNovak » 03 črc 2021 19:03

Mám Iphone 11 Max Pro a v něm používám standartní předinstalovaný Iphone mail klient ve kterém mám přidán účet ze Seznamu. Bohužel v nastavení Outlooku na desktopu jsem omylem zaškrtl mazání zpráv po 14 dnech. Když jsem obnovil nový Iphone 12 Max pro ze zálohy na Icloudu, tak se neobnovily vsechny zpravy stazene do telefonu za posledni rok, ale jen ty co jsou na serveru u Seznamu, tedy jen poslednich 14 dni. Myslim, ze se na Icloud vubec ty zpravy z telefonu neprenasi.
Mam stale ten stary Iphone a mam i ty zpravy stazene do Outlooku, ale nemohu je dostat do noveho Iphone. Poradi nekdo? Nabizim za radu 3000 KC, ale takovou, aby vedla k cili a byla proveditelná klasickým uživatelem mobilu, tedy mnou :D Kontaktujte me SZ.

jirikast
Příspěvky: 37
Registrován: 27 dub 2020 05:47

Re: Nabízím 3000 KČ za tip jak vyřešit problém s daty na Iphone

Příspěvek od jirikast » 04 črc 2021 16:05

Máš IMAP nebo POP3? POP3 ti to stáhne do klienta a smaže to ze serveru kdežto IMAP to nechává na serveru - pokud tam přistupuješ z více zařízení tak je to potřeba

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Nabízím 3000 KČ za tip jak vyřešit problém s daty na Iphone

Příspěvek od mberdych » 04 črc 2021 18:31

Jestli mate zprávy v Outlooku, tak je třeba přes IMAP protokol nahrát maily zpět na seznam.

Ve zkratce. Zkopírovat maily do lokální složky outlooku, tak aby zůstaly. Následně vytvořit IMAP profil seznamu v outlooku, stáhnou se zprávy za 14 dnů. Následně do seznamu z lokální složky zkopírovat uložené maily a ty se pak zobrazí v telefonu. Jestli to zvládnete, to fakt nevím.

Uživatelský avatar
MichalM.Mac
Příspěvky: 3342
Registrován: 30 črc 2012 11:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím 3000 KČ za tip jak vyřešit problém s daty na Iphone

Příspěvek od MichalM.Mac » 16 črc 2021 11:58

Jen bacha na počet zpráv. Seznam tam dříve měl dost přísný rate limit a nahrávat najednou přes IMAP zprávy v řádu stovek a výš byl dost problém.
Řešil jsem to před lety, je možné, že už to změnili.

Odpovědět