Aplikace Mail - synchroniazce

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
JirkaKK
Příspěvky: 2
Registrován: 21 pro 2021 16:04

Aplikace Mail - synchroniazce

Příspěvek od JirkaKK » 21 pro 2021 16:06

Dobrý den,

pokud mám Apple ID s doménou seznam.cz, znamená to, že aplikaci Mail nemohu mít synchronizovanou na Apple zařízeních?

Děkuji

Uživatelský avatar
Sajfi
Příspěvky: 55
Registrován: 16 čer 2016 07:14

Re: Aplikace Mail - synchroniazce

Příspěvek od Sajfi » 21 pro 2021 16:14

Přes aplikaci mail můžeš mít synchronizovaný jakýkoli účet, tedy i seznam.cz ... Samozřejmě ho musíš mít nastavený přes IMAP ... Ale to na co se ptáš možná budou push notifikace, které na seznamu opravdu nefungují ...

Sajfi
Sajfi

Mac Mini 2012
MacBook Air 2014
Apple TV 4k

JirkaKK
Příspěvky: 2
Registrován: 21 pro 2021 16:04

Re: Aplikace Mail - synchroniazce

Příspěvek od JirkaKK » 21 pro 2021 16:23

Takhle... vytvořil jsem novou schránku na Macu, ale nemám ji v telefonu. Musel jsem ji tam manuálně taky vytvořit.

Uživatelský avatar
Sajfi
Příspěvky: 55
Registrován: 16 čer 2016 07:14

Re: Aplikace Mail - synchroniazce

Příspěvek od Sajfi » 21 pro 2021 16:58

Jo aha ... Tak to nevím ... Ale s centrum.cz mi to takto funguje a schránka se objeví sama na novém zařízení ... Jo ale došlo mi, že jsem jí jednou musel aktivovat ve vlastnostech poštovního účtu.
Sajfi

Mac Mini 2012
MacBook Air 2014
Apple TV 4k

Odpovědět