Darování předplatného Apple Music

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
snoux
Příspěvky: 2
Registrován: 22 pro 2021 13:42

Darování předplatného Apple Music

Příspěvek od snoux » 22 pro 2021 13:56

Dobrý den, mám v plánu darovat předplatné na Apple Music. Co jsem vyčetl tak to lze pouze přes zaslaný poukaz. Dle návodů na internetu jsem zkusil různé způsoby i zařízení (iPhone, Mac) a bohužel nejsem schopný poukaz zakoupit a poslat.
Přes App Store zadám Poslat poukaz e-mailem, vyplním vše potřebné a dostanu se až k platbě. Při pokusu o platbu mi vyskočí hláška „Your Purchase Could Not Be Completed“.
Nemáte někdo radu jak na tento problém?

Co zadávám:
- příjemce: email který je párovaný na apple ID
- částka: jiná 1800 Kč
- poslat dárek: 24.12.2021

Co jsem již zkoušel:
- odstranění platebních metod - karty, ApplePay a zadání znovu, ponechání jedné nebo druhé varianty
- restartování telefonu
- odhlášení a přihlášení do App Storu
- kontrola povolení plateb na internetu (u karty) - zkoušel jsem si i poslat peníze sobě na apple ID a to funguje
- zakoupení na různých zařízeních: iPhone, Macbook, iPad

Poslední možnost kterou jsem ještě nezkusil ale nevím zda by se dala využít pro koupi předplatného Apple Music v ČR je koupit poukaz přes stránky apple.com (USA) kde jsem narazil na možnost Buy Apple Gift Card. (tuto možnost se chystám využit až pokud nic nepůjde a 24.12. - nejde odložit zaslání dárkové karty)

Budu rád za každou radu jak tento problém vyřešit.
Díky

Odpovědět