Keynote, Pages, Numbers na Monterey MACOS

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
richdvorak
Příspěvky: 4
Registrován: 28 říj 2018 19:12

Keynote, Pages, Numbers na Monterey MACOS

Příspěvek od richdvorak » 10 led 2024 09:54

Dobrý den, mám prosbu. Potřeboval bych nainstalovat na MACBOOK Pro s MACOS Monterey aplikace Keynote, Numbers a Pages. Aplikace na Macu nikdy nebyly instalovány, tedy nejde použít finta s kliknutím na účet v Appstore a stažení vhodné verze pro Monterey.
* Je možné někde stáhnout starší verze těchto aplikací kompatibilní s Monterey? Chápu, že stažením z cizích zdrojů se může stáhnout i nechtěný obsah.

* Nebo je možné se přihlásit příslušným AppleId na jiném Mocbooku se Sonoma a stáhnout třeba Pages v aktuální verzi a pak se přihlásit na Macbooku s Monterey a už by bylo vidět v Appstore pod tímto účtem ikonu s Pages na stažení kompatibilní verze? Nebo to není provázáno na AppleId, ale na konkrétní Mac?

* Nebo se přihlásit jiným AppleId do Appstoru na Macbooku s Monterey, které už má stažené Pages na jiném Macu a měla by tam být ikona ke stažení Pages v kompatibilní verzi po klinutí na ikonu AppleId a záložce Účet?

Já mám vše v aktuálních verzích a nemohu to nyní nasimulovat pro to Monterey a známá by právě potřebovala Keynote a Pages na ten Monterey.
Známá má IPADPRO s M2 a tam se samozřejmě nahrály Pages, ale v MACu s Monterey se ikonka v Appstore pod stejným AppleId neobjevila na stažení kompatibilní verze. Chápu, jsou to dva různé OS, ale AppleId je stejné, tak mám obavu, že to přehlašování asi nebude fungovat...

Děkuji moc za pomoc.

Odpovědět