Aplikace poznámky iOS15 a iPadOS15

Používáte Mac, iPad či iPhone pro kancelářskou práci? Potřebujete pomoct? Zde je to pravé místo

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Carlooser, ondrejsotek, lukas5

Odpovědět
Snura63
Příspěvky: 28
Registrován: 10 říj 2019 20:29

Aplikace poznámky iOS15 a iPadOS15

Příspěvek od Snura63 » 23 zář 2021 19:39

Zdravím
Nějak mi blbne aplikace poznámky iOS a iPadOS 15. Dřív jsem si v pohodě psal stylusem do toho vyfotil fotku ukládalo se mi pěkně popořadě za sebou v poznámce navíc do fotek šel vložit i psaný text stylusem. Teď napíšu text stylusem, pak udělam fotku, fotka se uloží pod text a nejde již otevřít abych Mohl ještě do ní něco rukou doplnit. Navíc se mi to pak na mapu zobrazuje podivně a ještě se mi stalo, že mi i zmizely některé texty psané stylusem z poznámky. Z krátká jeden den práce v terénu v prd... a budu muset zákazníka otravovat abych si to přijel sepsat znova, nebo mi to sepsal sám. To se mi ještě nestalo.
Take by mne zajímalo jestli to není někde v nastavení případně chyba Applu. Protože kdyby to byla nová vlastnost poznámek, tak pro mne v tom případě Apple strácí smysl a můžu znovu začít používat papírový blok a tužku a tím přejít i rovnou do windows.

Odpovědět