Mac a účetní programy

Používáte Mac, iPad či iPhone pro kancelářskou práci? Potřebujete pomoct? Zde je to pravé místo

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Carlooser, ondrejsotek, lukas5

Odpovědět
Kamil_Dvorak
Příspěvky: 1
Registrován: 05 led 2022 09:31

Mac a účetní programy

Příspěvek od Kamil_Dvorak » 05 led 2022 09:34

Zdravím,

mám dotaz ohledně učetních programů pro MacOs.
Našel sem Abra flexi, který jde přímo instalovat na Mac.
Existují ještě jiné, které fungují na Macu?
Nebo jakým způsobem fungujete?
Ne nechci externí účetní...

Díky

Kamil

Uživatelský avatar
Korwin
Příspěvky: 217
Registrován: 10 dub 2012 17:41
Bydliště: Praha 4

Re: Mac a účetní programy

Příspěvek od Korwin » 05 led 2022 11:59

Tak záleží, co vše tam potřebuješ... já jedu ve virtuálu pod WIN.
Případně jsou i účetnictví online přes prohlížeč...
iPhone13pro_MAX: 128GB_16.1 iPadPRO 11: 256GB_GSM iPad Air2: 64GB_GSM iPad Mini2: 64GB_GSM AirPods_pro
MacBook Pro 15"Retina: Late2013 16GB RAM, 512GB SSD MacPRO: Late2013 16GB RAM, 2T SSD

Helen
Příspěvky: 1
Registrován: 10 bře 2022 11:16

Re: Mac a účetní programy

Příspěvek od Helen » 10 bře 2022 11:27

Taky právě hledám program,který by mi sedl.Nejlépe bez nutnosti windowsu na macu.
Hodilo by se mi něco s možnosti propojení i s mobilem,nebo tabletem,aby se daly vystavovat a posílat dodací listy i faktury na cestách a nemusela bych tahat notebook.
Zaujala mne superfaktura.Sice se platí měsíční poplatek,ale ne moc velký a obsahuje vše co potřebuji.
Mám ale obavu s uloženými daty (kontakty zákazníků,atd),aby byly v bezpečí,když je to zálohování kdoví kde.
Taky klasická Pohoda prý nabízí aplikaci v mobilu,ale to bych musela mít program pohoda uložený někde v počítači s windowsem,nebo na drahém cloudovém úložišti,což by bylo podobné jak u té superfaktury?Moc těm úložištím nerozumím,co je bezpečné.Budu také rada za tipy a rady,jak účetnictví na macu provozujete

Odpovědět