Koupím licenci LicenseKeeper

Chcete koupit použitého Maca, iPad nebo iPhone? Nebo hledáte způsob, jak něco od Applu koupit o něco levněji z druhé ruky? Vyzkoušejte bazarovou sekci

Moderátoři: Alisczech, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Keny, DrazekV

Odpovědět
Uživatelský avatar
jerry00
Příspěvky: 235
Registrován: 14 črc 2012 15:03

Koupím licenci LicenseKeeper

Příspěvek od jerry00 » 31 led 2022 08:10

Sháním licnu pro tento soft LicenseKeeper. Bohužel se již dlouhá léta nedá koupit. Vývojáře se taky nedá kontaktovat. Mají sice stále nějaké stánky, kde se dá jen stáhnout poslední vrze( demo), http://outerlevel.com/support/ . Po 10 letech jsem aktualizoval své applovské vybavení a to jen na rok 2017 a BigSur, jako obvykle ty nejpoužívanější a nejpotřebnější programy jsou out. Kdyby alespoň byly náhrady, ale ty prostě nejsou!!!!!!!! LicenseKeeper, ClipList, Paragon ntfs ,Radium, Wacom Bamboo a spousta dalšího. Jediná záchrana je, že na iMacu 2017 běží ještě i HS, na které jsem skončil jako na max. možném systému na starém iMacu mid 2011, takže jsem nucen jet v HS i na novém stroji kvůli HW i softu. Takže jsem si nijak nepomohl( kromě vyššího sys. i grafického výkonu, který ovšem využije snad jen Parallels.
Takže za licnu pro LicenceKeeper bych byl nucen dát cokoli( verzr 1.8.4 běží totiž i na BigSuru, který bych ještě byl schpen akceptovat. Za zmetek s názvem Monterey by se mělo jít Apple spláchnout. Takový bazmek by nikomu jinému asi neprošel, za to by se styděl i mrkvochwost.

Uživatelský avatar
jerry00
Příspěvky: 235
Registrován: 14 črc 2012 15:03

Re: Koupím licenci LicenseKeeper

Příspěvek od jerry00 » 25 úno 2022 11:06

Nikdo nemá nepotřebnou licnu? Nebráním se ani " jinému způsobu" zprovoznění. :D

Odpovědět