Macbook Air retina vs. Pro 13”

Řešíte problém s výběrem nebo provozem počítačů od Applu? Pomůžeme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
Evokoun
Příspěvky: 73
Registrován: 12 bře 2013 15:09

Macbook Air retina vs. Pro 13”

Příspěvek od Evokoun » 29 úno 2020 13:35

Ahoj, rozhoduju se mezi těmato dvěma notebookama ale vůbec nevím který. Hlavně by mě zajímalo jestli se od vydaní Air retina prováděl nějaký upgrade procesoru nebo je v Airu od prvopočátku stejné CPU abych třeba nekoupil nějaký se starším CPU, dále mě zajímá jak je na tom s hlučností ventilátoru při prohlížení webu nebo sledování youtube.

Použití by bylo převážně na internet, youtube, základní práce s fotkami a videem.

Díky za odpovědi.

dandas
Příspěvky: 41
Registrován: 16 zář 2013 10:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Macbook Air retina vs. Pro 13”

Příspěvek od dandas » 03 bře 2020 17:14

Ahoj,
Macbook Air byl naposled updatován v říjnu 2018 (po hodně dlouhé době). Obecně ventilátory u Macbooku vůbec nehučí, pokud není mac pod velkou zátěží (hry, editace ve Final Cutu, tvorba hudby, kompilování programů...). Uvádíš, že bys Macbook používal na internet, youtube a základní úpravy fotek a videí. Takhle přesně si představuji ideálního uživatele Macbook Air. Za tu cenu dostaneš skvělý stroj, který ti nejspíš bude sloužit opravdu dlouhou dobu (kámoš přesně takto využívá Macbook Air od roku 2011).

Doufám, že si nový stroj užiješ

Uživatelský avatar
Johny004
Příspěvky: 43
Registrován: 10 dub 2014 12:40
Bydliště: Krupka
Kontaktovat uživatele:

Re: Macbook Air retina vs. Pro 13”

Příspěvek od Johny004 » 04 bře 2020 18:25

Podáváš špatnou informaci. Nový Air Retina byl aktualizován v minulém roce. Došlo k aktualizaci displaye a snížení ceny. Nově display umí True Tone. Model 2018, který mám já ho neumí
 iPhone 11 Pro 64 GB
 iPad 2017
 MacBook Air 2018
 AirPods Pro / BeatsX / Beats EP / UrBeats / Beats Solo 3 / Marshall Major 2 BT
 TV 4
 Time Capsule 4 TB (Seagate Barracuda)
'iMsg: libormacak@icloud.com'
https://slapunaplyn.cz

Odpovědět