Propojení MacBook Pro + iPad Pro + externí monitor

Řešíte problém s výběrem nebo provozem počítačů od Applu? Pomůžeme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
Wicki
Příspěvky: 1
Registrován: 13 čer 2020 20:07

Propojení MacBook Pro + iPad Pro + externí monitor

Příspěvek od Wicki » 13 čer 2020 20:10

Zdravím všechny. Jako nováček, který si bude pořizovat nový MacBook Pro (iPad Pro 10.5 " používám už 3 roky) bych se chtěl zkušenějších zeptat, jak nejlépe propojit Macbook Pro s iPad Pro a k tomu ještě externím monitorem? Velký externí monitor chci primárně používat kvůli úpravám fotek a na grafiku a tomu iPad kvůli tužce. Lze napojit na MacBook externí monitor (hdmi to hdmi) a zároveň iPad (lightning to usb a použití Sidecar) při použití jednoho Apple USB-C Digital AV Multiport adaptéru? Nebo musím použít AV Multiport Adapter pouze na monitor a iPad propojit se Sidecar bezdrátově? V podstatě chci mít na Macu 3 pracovní plochy. Popřípadě co si myslíte o použití Duet? Předem díky za odpovědi.

ljk
Příspěvky: 34
Registrován: 05 srp 2012 18:31

Re: Propojení MacBook Pro + iPad Pro + externí monitor

Příspěvek od ljk » 13 čer 2020 20:44

Mbp 2018 + ipad pro 2020 - sidecare v pohode bezdratove, az me to trochu prekvapilo :) Kabel nemam, takze to nevyzkousim
Macbook Air 13" 2012 / iPhone 5S / iPad Air 2 / Watch 3 / ... desktop PC :)

Uživatelský avatar
chodec
Příspěvky: 97
Registrován: 04 čer 2013 15:30

Re: Propojení MacBook Pro + iPad Pro + externí monitor

Příspěvek od chodec » 15 čer 2020 17:47

MBP připojíte k monitoru a iPad připojíte do MBP. Sidecar funguje solidně, ale na práci s perem to IMO není. Líp se mi s perem pracuje v nativní iOS aplikaci než v OSX verzi (Affinity Photo). Já si na iPad přesunuju spíše blbosti, aby nezavazely na externím monitoru.
Zmiňované adaptéry jsem nepochopil.

Odpovědět