Při připojení na nabíječku se sám začne zapínat a u Apple loga se vypne. Macbook 2012 Late

Řešíte problém s výběrem nebo provozem počítačů od Applu? Pomůžeme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
Jackun
Příspěvky: 3
Registrován: 01 zář 2022 14:35

Při připojení na nabíječku se sám začne zapínat a u Apple loga se vypne. Macbook 2012 Late

Příspěvek od Jackun » 01 zář 2022 15:05

Dobrý den,
mám macbook pro 2012 Late a nedaří se mi jej spustit. Při připojení na nabíječku se ihned zacne zapínat, zazní zvuk, objeví se logo Applu a cca v polovině načítací lišty se vypne a nejde zapnout jinak než opět připojením k nabíječce. Přes internet recovery se připojím na WiFi, začne nabíhat recovery, jakmile doběhne, obejvi se Apple logo s načítacím barem a opět se vypne. Jednou se mi podařilo pres různé kombinaci kláves počítač zapnout to stadia, kdy jsem se mohl přihlásit, ale pak se opět vypnul. Při výběru WiFi v internet recovery můžu mít notebook odpojen od nabíječky na baterku a vydrží se nevypnout takže netuším kde by mohla být závada a co pro to udělat. Zkoušel jsem proměřit baterii z 9V se nabyla na aktuálních 12V a průběh s vypínáním se děje i při odpojené baterii od desky. Nějaký nápad co vyzkoušet ještě? Při vypnutém notebooku nejsem schopný přes napájecí klávesu notebook zapnout. Pouze připojením do sítě k nabíječe. Děkuji za odpověď

Pokud držím Shift při vložení napájení, zapne se Safe mode, u kterého dokud držím Shift tak systém náběhne, přihlásím se, spustíme safari a jiné programy,... Jakmile jej pustím během pár vteřin se macbook opět vypne.

Odpovědět