MB Air m1 - problém s Bluetooth

Řešíte problém s výběrem nebo provozem počítačů od Applu? Pomůžeme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
javaansejongens
Příspěvky: 23
Registrován: 18 kvě 2021 20:58

MB Air m1 - problém s Bluetooth

Příspěvek od javaansejongens » 13 lis 2022 11:21

Ahoj, zdá se vám normální, že mám dosah BT na Macbooku Air M1 ve srovnání s iPhonem o dost mizernější? Popojdu s AirPods Pro 4-5 metrů od MacBooku v rámci jedné místnosti a už vypadává zvuk. u iPhonu mohu jít klidně přes předsíň do koupelny (cca 10 m a víc), zavřít oboje dveře, a signál je čistý bez výpadků. Dále se mi stává cca v 50% případů, že mi Apple Watch 8 neodemknou MacBook (zavřený, dokovaný v USB-C monitoru, probuzený přes BT periferie). Dále se stává, že občas vypadne bluetooth Trackpad a musím ho vypnout a zapnout. Ty trackpady mám dva, jeden doma a jeden v práci. Odpojují se oba.
MB Air mám od února 2021, po dvou měsících jsem ho poslal kvůli problémům s WiFi a BT na reklamaci. Měli ho celý měsíc a vrátili mi ho s tím, že nenašli žádnou chybu... Byl to servis VSP Data v Sezimově Ústí. Tam už určitě nikdy nepojedu. Řeším, jestli mám dát MB do jiného servisu a opět čekat měsíc zbytečně.

Díky za podněty.
MacBook Air M1 (Benq SW270C, Logi MX Keys, Apple Trackpad 2), iPhone 12 Mini, iPad 6. gen. + Pencil, Apple Watch 8. gen., AirPods Pro, Apple TV 4K

Odpovědět