Mac mini a 2TV

Řešíte problém s výběrem nebo provozem počítačů od Applu? Pomůžeme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
Honaa
Příspěvky: 6
Registrován: 22 říj 2012 19:52

Mac mini a 2TV

Příspěvek od Honaa » 03 kvě 2012 14:16

Ahoj. Uvažuji o koupi mac mini. Ale chci se zeptat jestli je možné jej připojit na dvě televize. Jednou přes HDMI konektor a podruhé přes thunderbolt a redukci na HDMI (resp ta redukce je mini displej port na HDMI - ale jde zapojit i do thunderboltu). TV by nebeželi spočasně. Jen prostě v obýváku by byl mini jako média centrum a v pokoji za obývákem bych si ho pustil když bych potřeboval něco udělat - připravit filmy atd. prostě činnost co by rodinu nezajímala. Šel by na obou TV zvuk?kupoval bych nového minika, možna bych si počkal na nového co vyjde v tomto roce. V celku na to nespěchám - ale toto by mě zajímalo a nechtělo by se mi převažovat kabely. Děkuji za info.

aliencz
Příspěvky: 14
Registrován: 02 dub 2012 18:23

Re: Mac mini a 2TV

Příspěvek od aliencz » 10 kvě 2012 14:16

Na to rovnou zapomeňte. Mini redukce DisplayPort na HDMI totiž nemá to podstatné a to je "Thunderbolt driver", takže nerozšifruje Thunderbolt signál, který posílá Thunderbolt port z Macmini.

Alka
Příspěvky: 18
Registrován: 12 dub 2012 19:45

Re: Mac mini a 2TV

Příspěvek od Alka » 10 kvě 2012 20:32

Nedávno jsem řešil něco podobného, vřele doporučuji použít jinej stroj (MAC nebo PC s Widlema) a pracovat přes "teamviewer). Všude kde jsem tak mám většinou širokopásmové připojení ve skříni mám schovanej velkej i7 PC stroj na stole macmini a na gauči notebook s widlema, no a pracuju z čeho chci na čem chci, rychlost je v reálném čase. Pro zajímavost na Macu jsem testoval přes toto i hry a i to s přivřenýma očima jde:)

Odpovědět