Repro + mikrofon k Mc Mini

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
keop1209
Příspěvky: 42
Registrován: 10 črc 2013 14:56

Repro + mikrofon k Mc Mini

Příspěvek od keop1209 » 24 bře 2021 09:55

Zdravim,

planuji prejit v brzke budoucnosti na MAc Mini. Nevi nekdo o reproduktoru s mikrofonem, pres ktery je mozne delat cally (Facetime, Skype, Teams) ale taky kdyz nejsou cally poslouchat hudbu?
Pracuji z domova, kde jsem sam a prefruji reseni pres repro duktor nez pres sluchatka s mikrofonem.
Aktualne mam MBP kde to neni problem.
HomePod Mini k tomu nelze pouzit. Zkousel sjem s einformovta i u Logotechu, ale jejich reseni na conf cally zase nelze pouzivat na poslech hudby.
Ma nekdo nejake dobre reseni?
Diky

K.

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: Repro + mikrofon k Mc Mini

Příspěvek od Mironet » 24 bře 2021 10:12

Tak standart je asi reproduktory + webkamera. Tak jedu já. Lze připojit i bluetooth reproduktor s mikrofonem, těch je spousta. Já občas připojuji Marley Chant Sport, ale do toho bych jako permanentní řešení nešel, bluetooth občas vypadá a uprostřed pracovního hovoru by to byl problém. Nastálo řešení rozhodně přes kabel. Chápu, že se Vám líbí řešení vše v jednom, ale zase na druhou stranu, může se stát, že někdy budete potřebovat i ten obraz, a pak je lepší tu možnost mít než nemít, a to Vám reproduktor nenabídne.

Odpovědět