Monitor k MacBook Air s M2 čipem

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
theB3LD4
Příspěvky: 4
Registrován: 13 čer 2022 13:00

Monitor k MacBook Air s M2 čipem

Příspěvek od theB3LD4 » 21 zář 2022 19:10

Dobrý den,
zvažuji nad koupí monitoru, který bych propojil s mým MacBookem Air jediným USB C kabelem. Chtěl jsem 4K rozlišení, ale vůbec nemůžu najít display, který by byl kompatibilní s macOS na 100%. Apple Studio Display mě přijde hodně drahý, nadále jsem přemýšlel nad 27" DELL P2723QE Professional, nebo EIZO EV2785-WT FlexScan či 28" HP U28 4K HDR a Samsung M8 Smart Monitor. Prosím Vás, je rozlišení 4K ideální pro 27" monitor? Monitor nemám na náročnou grafickou práci či úpravu fotek. Poradili by jste mi prosím, který monitor by jste doporučili Vy? Popřípadě jaké postřehy máte k monitorům k MacBooku a jaký používáte Vy? :) Chtěl bych něco co má dobrý poměr cena/výkon kvůli rozpočtu. Děkuji :)
iPhone 15 Pro
MacBook Air M3
Mac mini M2 Pro + Samsung M8 Smart Monitor
AirPods Max
iPad 10th Gen + Apple Pencil
Apple Watch Ultra 2
HomePod mini 2x
Magic Mouse
Magic KeyBoard
Logitech MX MASTER 3S
Elgato StreamDeck Mk.2 white

jan.satrapa
Příspěvky: 22
Registrován: 10 srp 2020 20:15

Re: Monitor k MacBook Air s M2 čipem

Příspěvek od jan.satrapa » 23 zář 2022 15:39

Dobrý den,
používám cca 2 roky monitory Phillips 329P, jeden mam 4k a druhej 3k. Pouzivam to s Macbookem 16,2 a bez problémů. Kupval jsem hlavně proto, že to mělo USB-C dock
Honza
MB Pro 16" M1, iPhone 11 Pro, AW 6, iPad Air 5+Magic Keyboard + Pencil 2, AirPods Pro

Odpovědět