Dock station

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Nyny
Příspěvky: 55
Registrován: 07 kvě 2023 22:33

Dock station

Příspěvek od Nyny » 24 kvě 2023 21:45

Zdravím,
potřeboval bych poradit/doporučit DockStation pro MacBook Air.
Tedy výstup USB-C Thunderbolt.
Vstupy: 2x DisplayPort (dva monitory FullHD 60Hz, v budoucnu plánuji 4K), 1x RJ45 GLAN, 4x USB3, Když bude mít víc USB portů, nebo třeba čtečku SD karet, jedině dobře.
Bude to umístěné skrytě, takže design nehraje až takovou roli stejně jako cena. Jde hlavně o praktičnost a funkčnost.

Doporučíte někdo něco?

Uživatelský avatar
ra3662
Příspěvky: 4636
Registrován: 14 srp 2012 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Dock station

Příspěvek od ra3662 » 25 kvě 2023 06:19

Dal jsi dost těžká kritéria, tím myslím 2x DP. Tím pádem s tou cenou, no nevím nevím.
Koukni třeba tady, https://i-tec.pro/itec-for-apple/

Nyny
Příspěvky: 55
Registrován: 07 kvě 2023 22:33

Re: Dock station

Příspěvek od Nyny » 25 kvě 2023 08:22

Ahoj,
děkuji za odpověď.
já jsem našel tohle: https://plugable.com/products/ud-6950pd ... myd1bWKdqs ale nikde jsem nenašel, kde by se to dalo koupit v ČR, nebo alespoň v EU.

Asi budu muset slevit z těch DP a místo nich použít HDMI co?

Já to takhle chtěl proto, že už to tak mám a jen bych to přepojil, aby to šlo do Macbooku, ale asi to nepůjde.

mberdych
Příspěvky: 1743
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Dock station

Příspěvek od mberdych » 25 kvě 2023 08:37

Nejsem si jistý, že to splňuje vše a má to TB3.

Používám tento:

https://www.czc.cz/dell-dock-wd19tbs-18 ... HeEALw_wcB

Kdesi jsem našel, že přímo Dell uvádí, že je to certifikováno a podporováno pro Mac.

Mají i updated verzi s TB4 a dva Display porty, také má koukám certifikaci. Přečetl bych si tohle.

https://www.dell.com/support/kbdoc/cs-c ... pple-usb-c


Ten TB3 mi funguje skvěle, ale mám jen M1 a jeden monitor.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3633
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dock station

Příspěvek od rony » 25 kvě 2023 11:21

ja mam zasa dock od HP, kupoval som k Dell Latitude :)

https://www.hpobchod.sk/product.asp?cco ... otebooksDs

mam G5

tiez pisu o tom, ze maju aj Thunderbolt verzie a konektory na DP maju dva plus HDMI
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Nyny
Příspěvky: 55
Registrován: 07 kvě 2023 22:33

Re: Dock station

Příspěvek od Nyny » 25 kvě 2023 17:59

Já mám doma tohle: https://www.hpmarket.cz/productOpt.asp?konfId=2UK38AA používám to se svým HP Zbookem k plné spokojenosti. Jenže to má takovej spojenej konektor USB-C s napájecím, že to do macbooku nejde strčit.
Tak sháním něco, co bude fungovat stejně spolehlivě, ale s Macbookem, a jsem nemile překvapen, že výběr je hodně malej. Teď koukám na tohle: https://www.alza.cz/dell-thunderbolt-do ... 171227.htm jenže si vůbec nejsem jistý, že když připojím dva monitory, každý konektorem DisplayPort, tak pak bude fungovat rozšířená plocha, protože všude, kde jsem našel zapojení to mají zapojené tak, že jeden monitor je připojen přes konektor Displayport a druhý přes DisplayPort, ale přes konektor USB-C.

mberdych
Příspěvky: 1743
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Dock station

Příspěvek od mberdych » 25 kvě 2023 19:36

Jaký je to Air? Pokud Mkový, tak ten víc jak jeden monitor přes žádný dock nedá, je to HW omezení. Jsou nějaké způsoby jak to obejít, ale výkonově je to špatné.

Nyny
Příspěvky: 55
Registrován: 07 kvě 2023 22:33

Re: Dock station

Příspěvek od Nyny » 25 kvě 2023 21:58

MacBook Air M2. No tak to mě po.... hlavně, že mi před koupí v iWantu prodavač tvrdil, že dva monitory nejsou problém.

mberdych
Příspěvky: 1743
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Dock station

Příspěvek od mberdych » 26 kvě 2023 05:22

https://www.macworld.com/article/675869 ... -macs.html

Prodavač v iWantu bez komentáře.

Nyny
Příspěvky: 55
Registrován: 07 kvě 2023 22:33

Re: Dock station

Příspěvek od Nyny » 26 kvě 2023 06:03

Hmm, tak to tu diskusi můžeme utnout. Já se toho teď už potřebuji jen zbavit s co nejmenší ztrátou.

Tobě každopádně díky, ty si mi tou informací vlastně ušetřil peníze za nákup docku.

To můj přechod z Windows na Mac skončil dřív, než začal. No, ale i tak jsem získal hodně informací.

Vivago
Příspěvky: 16
Registrován: 27 kvě 2013 10:23

Re: Dock station

Příspěvek od Vivago » 26 kvě 2023 07:22

Kup si dock, který pouziva appku Displaylink. Ta umi vice monitoru s MacBook Air M1/M2. Nejlépe Dell.

mberdych
Příspěvky: 1743
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Dock station

Příspěvek od mberdych » 26 kvě 2023 14:26

Jenže tam je docela dopad na výkon. Osobně to nepotřebuji a nezkoušel jsem to.

Ještě dodám, dva monitory problém nejsou, tedy interní + 1 😊.

Nyny
Příspěvky: 55
Registrován: 07 kvě 2023 22:33

Re: Dock station

Příspěvek od Nyny » 26 kvě 2023 19:15

Vivago píše:
26 kvě 2023 07:22
Kup si dock, který pouziva appku Displaylink. Ta umi vice monitoru s MacBook Air M1/M2. Nejlépe Dell.
Ty to tak používáš?

Nyny
Příspěvky: 55
Registrován: 07 kvě 2023 22:33

Re: Dock station

Příspěvek od Nyny » 26 kvě 2023 19:18

mberdych píše:
26 kvě 2023 14:26
Jenže tam je docela dopad na výkon. Osobně to nepotřebuji a nezkoušel jsem to.

Ještě dodám, dva monitory problém nejsou, tedy interní + 1 😊.
Tak používat místo dvou velkých monitorů jen jeden a k tomu displej notebooku je hodně nepoužitelný řešení.

mberdych
Příspěvky: 1743
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Dock station

Příspěvek od mberdych » 26 kvě 2023 20:27

Je mi to jasný, jen že ta odpověď v podstatě pravda je. Ale chápu, že pokud to potřebuješ, tak je to na pytel.

Vivago
Příspěvky: 16
Registrován: 27 kvě 2013 10:23

Re: Dock station

Příspěvek od Vivago » 26 kvě 2023 23:18

Nyny píše:
26 kvě 2023 19:15
Vivago píše:
26 kvě 2023 07:22
Kup si dock, který pouziva appku Displaylink. Ta umi vice monitoru s MacBook Air M1/M2. Nejlépe Dell.
Ty to tak používáš?
Pouziva to takhle desitky v lidi v nasem korporatu.

Nyny
Příspěvky: 55
Registrován: 07 kvě 2023 22:33

Re: Dock station

Příspěvek od Nyny » 28 kvě 2023 18:02

Můžeš mi prosím o tom DisplayLinku napsat víc? Jak to přesně funguje? V čem je to jiný, než připojení třeba toho Pročka, které dva monitory podporuje? A jaký tedy nejlépe na to Dock? Třeba tenhle: https://www.czc.cz/dell-thunderbolt-doc ... 36/produkt

A pak ještě jeden dotaz, kdybych se rozhodl koupit MacBook Pro, který umí dva monitory "normálně", jaký Dock k tomu?

Edit: ještě mě napadla taková myšlenka, když to neumí dva externí monitory, umělo by to jeden 32:9 virtuálně rozdělený na dva? Něco jako to jde ve Windows?
https://www.alza.cz/34-samsung-c34j791-d5477283.htm

Vivago
Příspěvky: 16
Registrován: 27 kvě 2013 10:23

Re: Dock station

Příspěvek od Vivago » 31 kvě 2023 22:17

Kdyz napises do googlu two displays on macbook air m1 with displaylink, tak na tebe spousta zkusenosti vypadne.
Funguje to uplne stejne. Synaptics ten Displaylink prubezne aktualizuje, takze uz to jde odemykat i s Apple Watch, coz drive neslo. Prijdes s Macem, zastrcis USB C a mas dva monitory. Doma mám dockinu Dell D6000, ale jenom s jedním 43” monitorem. Doporucuju s appkou Magnet, pak uz nebudes chtit o 2 monitorech slyset. Na kancelari mame dva male monitory s nejakou Dell dockinou. Nelezl jsem pod stul, abych se dival. Asi taky D6000.

Nyny
Příspěvky: 55
Registrován: 07 kvě 2023 22:33

Re: Dock station

Příspěvek od Nyny » 06 čer 2023 18:21

Tak jsem to vyřešil s tím, že mi to zase nefunguje.

MacBook Air M2 jsem dal synovi a koupil MacBook Pro M2 Pro. Půl hodiny jsem se ujišťoval, že dva monitory v režimu rozšířené plochy není pro tenhle stroj žádný problém. Další půl hodinu jsem se ujišťoval, že pro připojení dvou externích monitorů můžu použít jakoukoliv DockStation, která se k notebooku připojuje přes Thunderbold 3, nebo 4. Dokonce mi tam nějaké prodejce ukazoval, bohužel žádná z těch, které by připadali v úvahu nebyla skladem.

Zakoupil jsem tedy onen MacBook Pro M2 Pro a ještě ten večer jsem zakoupil Dock i-tec USB-C Quattro Display Docking Station, viz: https://www.czc.cz/i-tec-usb-c-quattro- ... 80/produkt
Po zapojení dvou monitorů do docku a Thunderbold do macbooku sice fungují dva monitory, ale na obou vidím stejný obraz, obrazovky se zrcadlí. V nastavení macbooku se to hlásí jako jedna obrazovka a nikde žádné nastavení, kde bych to změnil.

Nějaká rada, než jim to tam dojedu otřískat o hlavu debilům!

Uživatelský avatar
ra3662
Příspěvky: 4636
Registrován: 14 srp 2012 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Dock station

Příspěvek od ra3662 » 06 čer 2023 18:27

Nic není ani v nastavení, monitory?

Nyny
Příspěvky: 55
Registrován: 07 kvě 2023 22:33

Re: Dock station

Příspěvek od Nyny » 06 čer 2023 19:44

Tady jsem se to pokusil natočit

https://youtu.be/s6xcqrCN2V8


https://youtu.be/kJUrjsDejwE


Vlastně jsem nenašel, kde by šlo něco nastavit.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3633
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dock station

Příspěvek od rony » 06 čer 2023 21:10

i-tec nekupujte, rozsirena plocha tam bude fungovat len vo Windows pretoze to chce nejaku sw podporu (beriem ako som pochopil, vyrobcovia sa tym priamo nechvalia).

je lepsie sa orientovat na solidnejsie dokovacie stanice, naozaj treba sa zhanat po priruckach, ktore k dokovacej stanici pribaluje _vyrobca_ a studovat. Najst si vysvetlenia roznych terminov typu daisy chaining (retazenie monitorov), vediet sparovat aku ma podporu pocitac u rozliseni (nielen vstavany displej ak frcite na laptopoch ale celkova schopnost podpory pri 1-2-3 pripojenych externych monitoroch).

No a dokovacia stanica musi mat okrem ineho aj dostatocne prenosove rychlosti, aby to zvladala pre viacej monitorov.

Ak idete po 4K monitoroch, tak by som sa orientoval na podporu retazenia (do pocitaca pripojite len jeden monitor a druhy monitor prepojite s prvym) - toto ale musite presne taketo monitory aj kupit (nejde pouzit akekolvek).

Je to nesmierne tazke prehrabavat sa tymi dokovacimi stanicami - som presvedceny, ze ziadny predavac v tomto neporadi, lebo zrejme ani nechape aku situaciu riesite. Rozpozna nanajvys otazku na typy konektorov.

Nechcem hanit i-tec ale sledujte skor vyrobcov, ktori dokovky nerobia tou metodou, ze na podpore monitorov sa podiela aj sw. Radsej skuste napr. vyrobcov laptopov - ja som nakoniec kupil dokovaciu stanicu od HP. Zavazilo, ze som v prirucke (stiahol som si ju pred kupou) presne nasiel kombinacie monitorov (kolko v rozliseni 4K, kolko v QHD, FullHD vobec pripojim a vedel som si prepocitat aj kombinaciu QHD + FullHD).
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Nyny
Příspěvky: 55
Registrován: 07 kvě 2023 22:33

Re: Dock station

Příspěvek od Nyny » 06 čer 2023 21:30

Děkuji za obsáhlou radu.
A vy pomocí té dockstation od HP připojujete k macbooku dva externí monitory?

Já mám monitory jen FullHD a momentálně je mám připojené pomocí dokovací stanice HP k notebooku HP a funguje to na jedničku.
Bohužel ta dokovací stanice má zvláštní složený konektor, takže ji nemůžu vyzkoušet zda by fungovala i s macbookem.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3633
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dock station

Příspěvek od rony » 06 čer 2023 22:20

ja k tej dokine pripajam pc laptop od Dell kedze na mojom mac mini ma, 4x usb-c, tak tam nastrkam vsetky moje monitory aj bez dokiny.

no, kedze ta dokina ma usb-c tak s tym mac mini by fungovala (len mi to nedava zmysel).

ak mate “len” fullhd monitory, to nie je nic narocne, to priemerna dokina ma zvladnut, mal som pocit, ze sa bavime od QHD vyssie, tam zacina naozajstna sranda :)

takze vas macbook by mal byt schoony lavou zadnou zvladnut 2-3 fullhd externe monitory (displayport, hdmi, usb-c)

mrknite sa sem

https://www.hpobchod.sk/product.asp?cco ... otebooksDs

ja mam model G5.

podotykam, tu moju som vyberal pol roka alebo dlhsie, kym som kupil

a hladal som pre kombinaciu 1x QHD a 2x FHD.

a samozrejme bez nutnosti softwarovo obchadzat nemotornost dokiny doinstallvanim niecoho od vyrobcu.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Nyny
Příspěvky: 55
Registrován: 07 kvě 2023 22:33

Re: Dock station

Příspěvek od Nyny » 07 čer 2023 06:58

No jo, ale jak tedy byť z manuálu poznám, že daný Dock opravdu umí rozšířit plochu na dva monitory bez SW obcházení pomocí DisplayLinku?
Když se někde ptám, všude mi vždy řeknou, že připojit dva monitory k macbooku není problém, jenže realita je taková, že to problém je. Všude, kde se ptám, jak k němu ony dva monitory připojit slyším, že jediná podmínka je propojení Docku s notebookem přes Thunderbolt 3, nebo 4, ale ani to jak vidno není pravda.
Celkem přestávám věřit, že to vůbec jde, a pomalu se smiřují s tím, že koupím opět Zbook od HP s Windows, protože tam to opravdu není problém a co do tohoto zapojím, s tím to funguje.

lipon
Příspěvky: 1615
Registrován: 03 srp 2012 21:35

Re: Dock station

Příspěvek od lipon » 07 čer 2023 08:16

A v nastavení displejů máte přesně co?

Já když otevřu Settings->Displays->Display settings, tak vlevo mám seznamy monitorů (interní + 1 externí), kliknu na ten externí, v pravé části v "Use as:" mám vybráno Main display.
Když kliknu v levém sloupci na interní macbooku, tak na v "Use as:" mám vybráno Extended display, tedy rozšíření plochy na ten Macbookový.
Zkuste udělat screenshot vašeho nastavení displejů.

Externí displej mám připojený přes Anker dock, TB3.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3633
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dock station

Příspěvek od rony » 07 čer 2023 20:44

-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Nyny
Příspěvky: 55
Registrován: 07 kvě 2023 22:33

Re: Dock station

Příspěvek od Nyny » 11 čer 2023 20:38

Zdravím,
díky vám tady, i jinde jsem pročetl kde co, abych zjistil, že MacBook Pro je tak "geniální" a "pokročilý" stroj, že nedokáže posílat signál pro dva monitory přes jeden konektor.
Tudíž jsem to nakonec vyřešil tak, že mám do USB-C připojený Dock, do něj jeden monitor, LAN a USB věci. Druhý monitor pak mám připojený přes HDMI. Dva externí monitory mi tedy fungují, ale bůh ví jak spokojený tedy nejsem.

Co mi ale nefunguje, je LAN, konektor LAN je do Docku připojen, i svítí, vše se tváří, že OK, ale MacBook se k síti připojí vždy přes WiFi a nevím, jak ho donutit, aby se připojil přes LAN.

Poradíte mi s tím někdo?

mberdych
Příspěvky: 1743
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Dock station

Příspěvek od mberdych » 12 čer 2023 06:34

Je potřeba ověřit v nastavení sítě, jestli tam ten Ethernet port je vidět a na nastavenou IP adresu. Případně co tam je. Ideální test je vypnout wifi a zkusit, jestli kabel jede.

K těm dockům a USB-c obecně, je to alchymie i na Windows. V práci hromada byznys Dellu a HP, různé docky a tu funguje jedna značka, tady druhá. Najít něco co funguje všude je opravdu dílo.

Mám pracovní HP elitebook, dostal jsem HP monitor s USB-c a funguje to jednou v jednom portu, pak ve druhém a snad nikdy napoprvé. Verzi a možnosti je ten, navíc záleží jaký standard Dock podporuje a jak to který výrobce ojebal. Pak do toho také vstupují ovladače.

Uživatelský avatar
kecinzer
Příspěvky: 560
Registrován: 06 úno 2015 07:09
Bydliště: Děčín - perla severu

Re: Dock station

Příspěvek od kecinzer » 15 čer 2023 15:55

Jo s dokynou a výstupem na 2 monitory jsem si zažil svoje.
1) Je potřeba aby to nebylo MST což umí jen Widle
2) M* musí umět 2 nebo více monitorů (Pro a Max)

Mám tak adaptér od iTeca asi za 2 litry do TB3 co to umí - https://i-tec.pro/en/produkt/tb3dual4kdp-2/

Na Air M1 jsem si s tím zažil svoje. Chvíli jsem měl i ten DisplayLink, ale používání bylo dost omezujíci - nefungovalo třeba DRM nebo potvrzování s TouchID.
Nakonec jsem skončil u toho, že jsem vyměnil 2 23” fullHD monitory za 1 28” 4K. Můžu říct, že jsem velice spokojen.
Používám displej macu a nad ním mám ten 28” 4K.
 MacBook Air 13.6" M2 8/10 512GB 24GB RAM + Keychron M3 Mini 4K/MacMouseFix + Samsung U28R550
 iPhone 14 Pro Max 128GB +  Watch Ultra LTE
 iPad 2021 64GB
 HomePod Mini  AirPodsPro

Nyny
Příspěvky: 55
Registrován: 07 kvě 2023 22:33

Re: Dock station

Příspěvek od Nyny » 18 čer 2023 22:02

mberdych píše:
12 čer 2023 06:34
Je potřeba ověřit v nastavení sítě, jestli tam ten Ethernet port je vidět a na nastavenou IP adresu. Případně co tam je. Ideální test je vypnout wifi a zkusit, jestli kabel jede.

K těm dockům a USB-c obecně, je to alchymie i na Windows. V práci hromada byznys Dellu a HP, různé docky a tu funguje jedna značka, tady druhá. Najít něco co funguje všude je opravdu dílo.

Mám pracovní HP elitebook, dostal jsem HP monitor s USB-c a funguje to jednou v jednom portu, pak ve druhém a snad nikdy napoprvé. Verzi a možnosti je ten, navíc záleží jaký standard Dock podporuje a jak to který výrobce ojebal. Pak do toho také vstupují ovladače.
Já mám HP Z book a s tím mi to funguje naprosto v pohodě, vždy napoprvé a nikdy s tím nebyl problém. Doma mám Dock HP, v jednom kanclu je taky HP, ale jiný a ve druhém kanclu je nějaký DELL. Prostě přijdu, píchnu TB do notebooku a jedu.

Nyny
Příspěvky: 55
Registrován: 07 kvě 2023 22:33

Re: Dock station

Příspěvek od Nyny » 18 čer 2023 22:03

mberdych píše:
12 čer 2023 06:34
Je potřeba ověřit v nastavení sítě, jestli tam ten Ethernet port je vidět a na nastavenou IP adresu. Případně co tam je. Ideální test je vypnout wifi a zkusit, jestli kabel jede.

K těm dockům a USB-c obecně, je to alchymie i na Windows. V práci hromada byznys Dellu a HP, různé docky a tu funguje jedna značka, tady druhá. Najít něco co funguje všude je opravdu dílo.

Mám pracovní HP elitebook, dostal jsem HP monitor s USB-c a funguje to jednou v jednom portu, pak ve druhém a snad nikdy napoprvé. Verzi a možnosti je ten, navíc záleží jaký standard Dock podporuje a jak to který výrobce ojebal. Pak do toho také vstupují ovladače.
Já mám HP Z book a s tím mi to funguje naprosto v pohodě, vždy napoprvé a nikdy s tím nebyl problém. Doma mám Dock HP, v jednom kanclu je taky HP, ale jiný a ve druhém kanclu je nějaký DELL. Prostě přijdu, píchnu TB do notebooku a jedu.

kecinzer píše:
15 čer 2023 15:55
Jo s dokynou a výstupem na 2 monitory jsem si zažil svoje.
1) Je potřeba aby to nebylo MST což umí jen Widle
2) M* musí umět 2 nebo více monitorů (Pro a Max)

Mám tak adaptér od iTeca asi za 2 litry do TB3 co to umí - https://i-tec.pro/en/produkt/tb3dual4kdp-2/

Na Air M1 jsem si s tím zažil svoje. Chvíli jsem měl i ten DisplayLink, ale používání bylo dost omezujíci - nefungovalo třeba DRM nebo potvrzování s TouchID.
Nakonec jsem skončil u toho, že jsem vyměnil 2 23” fullHD monitory za 1 28” 4K. Můžu říct, že jsem velice spokojen.
Používám displej macu a nad ním mám ten 28” 4K.
Děkuji za typ, ale bohužel já potřebuji i Dock, který má i LAN a USB-A.

Uživatelský avatar
kecinzer
Příspěvky: 560
Registrován: 06 úno 2015 07:09
Bydliště: Děčín - perla severu

Re: Dock station

Příspěvek od kecinzer » 19 čer 2023 07:57

Tak potom něco jako tento - https://i-tec.pro/en/produkt/tb3cdualdppdx-2/
Mám ho v kanceláři a na Macu funguje výstup na oba monitory. Má LAN, i USB porty.
 MacBook Air 13.6" M2 8/10 512GB 24GB RAM + Keychron M3 Mini 4K/MacMouseFix + Samsung U28R550
 iPhone 14 Pro Max 128GB +  Watch Ultra LTE
 iPad 2021 64GB
 HomePod Mini  AirPodsPro

Odpovědět