Hledám kolegu pro nový projekt

Máte téma nebo dotaz, který nevíte, kam zařadit? Vložte jej do této sekce a my pro něj najdeme správné zařazení a snad i odpověď.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Hallfdann

Odpovědět
Attlas
Příspěvky: 13
Registrován: 23 dub 2020 09:20

Hledám kolegu pro nový projekt

Příspěvek od Attlas » 08 srp 2020 14:38

Ahoj,

obracím se na zdejší komunitu (protože vím, že narozdíl o většiny zbylých portálů je fajn :) ).

Rád bych k sobě rád našel kolegu.

Mám nápad + rozpracovaný návrh webového portálu. Hledám k sobě někoho, kdo by si vzal na starost technickou část.

Nechci zde rozepisovat podrobnosti, ale ve stručnosti bych rád vybudoval webový portál, který by se zaměřoval na hodnocení, komentování, součástí by také byly profily (hodnocených věcí) a uživatelské účty (pro hodnocení).

Jako představu o typ projektu poslouží například:

https://www.csfd.cz

https://www.atmoskop.cz


- Jde pouze o příklady funkcí (stavět další CSFD určitě není cílem… :D)


Ve zkratce:

Jsem schopen nabídnout spoustu peněz? – Ne.

Jsem schopen zaručit úspěch projektu? – Ne.

Jsem schopen nabídnout výzvu a publicitu? – Ano.



Koho k sobě hledám?

Stručně řečeno, hledám CTO.

Hledám někoho, s kým budu diskutovat vizi a potřebné funkce projektu. Hledám někoho, kdo bude schopen přicházet s efektivními návrhy, jak to technicky efektivně řešit. Hledám někoho, kdo rád pracuje systematicky.

Předpokladem pro dlouhodobou spolupráci je, abychom si sedli lidsky a aby se ti líbil projekt jako takový a dokázal jsi zhodnotit jeho možný přínos. (To bychom probrali přes videohovor).

Musíš rád tvořit kvalitní věci. Musíš se chtít realizovat a jsi připraven o svých názorech a postupech debatovat a obhájit si je. Takže jsi možná student v posledních ročnících studia, nebo už jsi klidně po škole. Možná taky máš kolem sebe pár kámošů, se kterými bys rád tvořil něco nového.

Koho určitě nehledám?

Určitě nejsi někdo, kdo má čerstvou hypotéku na příštích 30 let a jeho prioritou je stabilní měsíční výdělek a péče o novorozence.

Nejsi taky někdo, komu je jedno, co bude dělat. Naše spolupráce by od Tebe vyžadovala velkou dávku samostatného myšlení a hodně vlastní proaktivity a iniciativy.

Nejsi taky časově vytížený až nad hlavu. Ideálně máš nějakou svoji práci, ať už jako zaměstnanec nebo freelancer. Určitě ale musíš mít čas a chuť stát u zrodu něčeho nového – s velkým potenciálem.


Zaujalo Tě výše zmíněné?

Napiš mi něco o sobě, ideálně přilož něco na čem jsi se podílel (a specifikuj jak) nebo i klidně nějaký svůj projekt.

Ozvi se mi na dyntar.jakub@icloud.com

Odpovědět