Datum nákupu nebylo ověřeno

Máte téma nebo dotaz, který nevíte, kam zařadit? Vložte jej do této sekce a my pro něj najdeme správné zařazení a snad i odpověď.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Hallfdann

Odpovědět
ssvozilova
Příspěvky: 3
Registrován: 31 bře 2020 12:22

Datum nákupu nebylo ověřeno

Příspěvek od ssvozilova » 03 pro 2020 19:32

Zdravím,

chtěla bych koupit Airpods 2 z druhé ruky. Požádala jsem prodejce o sériové číslo a vyskočila na mě pouze informace, že Datum nákupu nebylo ověřeno.

Můžu se zeptat, co to znamená? Žádné jiné informace jako normálně se jinak neobjevily.

Budu moc ráda za pomoc :))

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Datum nákupu nebylo ověřeno

Příspěvek od mberdych » 03 pro 2020 20:52

Znamená to, že Apple neví kdy byly poprvé aktivovány. Není to problém, ale bez dokladu neuplatníte případnou záruku.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Datum nákupu nebylo ověřeno

Příspěvek od rony » 04 pro 2020 07:39

je to znamy predajca?

viete o tom, ze existuju fejkove airpods? ze sa celkom verne identifikuju avsak hlavny rozdiel je mizernejsi zvuk?

a hlavne, ze podvodnici ich vydavaju za prave a za nozsiu cenu nez original i ked ich kupuju za zlomok ceny?

pozadujte od neho doklad, kde to kupil. ani tak nemate istotu.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Datum nákupu nebylo ověřeno

Příspěvek od mberdych » 04 pro 2020 10:34

Myslím, že tohle nemusí být ten případ, ale obezřetnost je na místě.

plva
Příspěvky: 39
Registrován: 03 črc 2015 19:57

Re: Datum nákupu nebylo ověřeno

Příspěvek od plva » 03 říj 2022 18:00

Ahoj, nemá prosím nějaké nové info? Pokukuju po MBP 14”. Jde často o inzerát typu: záruka od Apple 12 měsíců, začne běžet po aktivaci notebooku. Někteří mi poslali sériové číslo, tak jsem ho zadal do checkcoverage od Applu, kde to vždycky hodilo hlášku: Datum nákupu nebylo ověřeno.

Pod tím je odkaz: Aktualizujte datum nákupu - když se na něj klikne, tak to chce, abych se přihlásil do Apple ID. Potom lze vybrat rok, měsíc a den zakoupení zařízení.

Napadá mě, jestli to nefunguje tak, že Apple pozná, že je to zařízení přihlášeno k mému apple ID, zadám tam datum registrace zařízení k mému Apple ID a od té doby poběží záruka.

Nemáte někdo zkušenost?

Btw samozřejmě jsem si vědom, že těmito nákupy člověk pokouší osud, ale to tady řešit nemusíme. Díky.

Odpovědět