Parallels Desktop jak vypnout uspavani virtualek

Pokud řešíte fungování Windows na Macu (bootcamp i virtualizace), zde je Vaše forum.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
skyppy2000
Příspěvky: 534
Registrován: 23 pro 2014 10:35
Bydliště: Cabo de Gata, Almería, Andalusia, Spain

Parallels Desktop jak vypnout uspavani virtualek

Příspěvek od skyppy2000 » 29 říj 2019 23:35

Zdravicko,

uz me zacina stvat, jak se pokazde, kdyz z Paralells vylezu na jinou plochu normalne v OS X mimo Paralles sami pozastavi.

Priklad
v nativnim OS X mam na plose 10 otevrenou virtualku Parallels s jinou verzi OS X
na plose 9 mam otevrene Safari s nejakymi strankami, kde tak 20 minut pracuji.
Po prepnuti z plochy 9 na plochu 10, kde je otevrena virtualka akorat treba 20 minut v necinnosti, je najednou pozastavena. Nemuzu nikde najit, kde to vypnout a ani podle navodu na internetu to proste ta moznost tam neni. Nevim, byl jsem zvykly z VMWare Fusion 11 na to, ze mam otevrenou virtualku, jsem v aplikaci, kam potrebuji zadat ruzne parametry, ktere si vyhledavam prave mimo Parallels vyse zminenym postupem, ale proste kdykoliv se pak do Parallels vratim, abych tam ty paramery vlozil, tak je to zase pozastavene. To je jedina vec, ktera mne na Parallels stve, jinak jsou relativne v pohode.

Nevite nekdo, jak toto vyresit? V nastaveni virtualky mam u spusteni a vypnuti systemu (nebo jak to lepe prelozit) vse nastaveno tak, jak jsem nasel v tom navodu, kdy by to delat uz nemelo, ale stale to dela. Mohl by mi nekdo zkusenejsi napsat, co presne a kde v nastaveni to dela, abych to mohl vypnout? Dekuji mnohokrat.
iMac 5K - 27'' (2020) - 3,6 GHz Intel Core i9 - 128 GB 2666 MHz DDR4 - Radeon Pro 5500 XT 8 GB - 4 TB SSD

Macbook Pro 16" - 2,3 GHz Intel Core i9 - 64 GB 2666 MHz DDR4 - AMD Radeon Pro 5500M 8 GB GDDR6 - 8 TB SSD

iPhone 13 Pro 256 Mountain Blue

Odpovědět