Mobilní aplikace k cestování

Cestujete, sportujete, máte koníčky a našli jste nebo hledáte aplikace, které Vám pomohou strávit život aktivněji? Zde je místo pro takto zaměřené uživatele MacOS X a iOS.

Moderátoři: zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed, bradka

Odpovědět
Monika
Příspěvky: 6
Registrován: 13 led 2016 16:04

Mobilní aplikace k cestování

Příspěvek od Monika » 07 bře 2016 12:14

Dobrý den, píši absolventskou práci na téma „Mobilní aplikace jako součást cestovního ruchu 21.století”.
Sama k cestování iPhone i iPad používám, takže aplikace značně využívám, ale ráda bych se dozvěděla, jaké využíváte aplikace k cestování Vy ostatní. Aby práce nebyla zaměřena jen na to, co použávám já, tak bych byla moc ráda, kdyby jste si někdo našel chvilku a napsal mi nějaký typ na dobrou aplikaci.

A kdyby měl někdo z Vás chvilinku, moc by mi pomohlo vyplnění dotazníku, který mi pomůže k vytvoření mé praktické části práce.
Dotazník: https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazni ... ko-soucas/

Děkuji moc za Váš čas.

(Pokud je tento příspěvěk nevhodný, tak ho prosím smažte a přijměte mou omluvu.)

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3633
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní aplikace k cestování

Příspěvek od rony » 07 bře 2016 13:05

trochu premyslaj pri kladeni otazok:

13. Využíváte na svých cestách slovník v podobě aplikace, nebo dáváte přednost tištěným?

a moznosti su ano/nie?
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Monika
Příspěvky: 6
Registrován: 13 led 2016 16:04

Re: Mobilní aplikace k cestování

Příspěvek od Monika » 07 bře 2016 15:08

Děkuji za připomínku. ;)

Uživatelský avatar
Demonicus
Příspěvky: 1685
Registrován: 10 úno 2013 22:56
Bydliště: Morava

Re: Mobilní aplikace k cestování

Příspěvek od Demonicus » 07 bře 2016 23:14

Těch hloupostí je tam tolik, že jsem to v půlce vzdal...
Apple Watch 2 42mm, iPhone 12 PRO Max, Time Capsule, Macbook Air 13"
Synology NAS -412+ -> nejlepší kamarád Apple hraček

Skupina uživatelů Apple Watch >> https://www.facebook.com/groups/582857818814445/ <<

Benny45
Příspěvky: 2
Registrován: 31 led 2023 17:57

Re: Mobilní aplikace k cestování

Příspěvek od Benny45 » 05 úno 2023 14:33

If you're looking for a yacht rental in Halkidiki, Chalkidiki yacht daily cruises should be your first choice. The selection of yachts available is impressive and the pricing is very competitive. The staff were incredibly friendly and knowledgeable, answering all of my questions and helping me to choose the perfect yacht for my needs. The yacht was clean, well-maintained and had all the necessary equipment for a comfortable and enjoyable experience. Overall, I had a fantastic time and I would highly recommend this site to anyone looking for a yacht rental in Halkidiki.

Odpovědět