Heart rate zones

Cestujete, sportujete, máte koníčky a našli jste nebo hledáte aplikace, které Vám pomohou strávit život aktivněji? Zde je místo pro takto zaměřené uživatele MacOS X a iOS.

Moderátoři: zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed, bradka

lipon
Příspěvky: 1617
Registrován: 03 srp 2012 21:35

Re: Heart rate zones

Příspěvek od lipon » 24 dub 2020 09:04

Jirka_S - asi úplně nerozumím vašemu požadavku - kde to chcete během jízdy sledovat? Na telefonu, a v jaké podobě? Jakože se při jízdě budete dívat, ve které zóně jedete?
To jsem nikdy nepotřeboval, stačí mi, když to ohlásí změnu pásma hlasem. Spodní pásma nesleduji, věnuji pozornost až tomu poslednímu, když to přešvihnu až tam, tak abych trochu zvolnil.

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: Heart rate zones

Příspěvek od Jirka_S » 24 dub 2020 10:31

@lipon: Ano, původní nápad byl sledovat to na tlf, ale jaksi mě to přechází, ono zas není takový problém si zapamatovat dvě tři hodnoty, kdy bych už jel na kyslíkový dluh, maximálku vím, takže ono bude nejspíš nejjednodušší občas kouknout na ten malý displej od kola, kde se HR ukazuje taky, a podle toho se řídit. Ten Adidas vyzkouším, pustím paralelně se Stravou a to hlasové upozornění může být fajn, záznam uchovávat nebudu, vše bude ve Stravě. 😊
edit: je třeba jezdit a koukat spíš kam a jak jedu a nečumět na zóny, jasně. 😊

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1608
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: Heart rate zones

Příspěvek od SharkeeCZ » 24 dub 2020 12:08

Ten čas na LH je na silnici, na biku jsme jel jen jednou za 51 minut :-) A do Elite mám hodně daleko a ve svém věku bez šance na zlepšení :-) Ale díky za pochvalu :-)
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Odpovědět