P: Apple Magic Keyboard / CZ Layout

Máte nepotřebného Maca, iPad či iPhone a chcete jej nabídnout ostatním Apple fandům? Zde tak můžete zcela bezplatně učinit.

Moderátoři: Alisczech, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Keny, DrazekV

Odpovědět
Kermit
Příspěvky: 10
Registrován: 01 pro 2015 20:14

P: Apple Magic Keyboard / CZ Layout

Příspěvek od Kermit » 31 led 2022 09:53

Dobrý den a ahoj,

rád bych poslal do světa svojí Apple Magic Keyboard aby ještě někomu dělala radost. Je to CZ layout (prostě má ěščř.. a dvouřádkový enter, tak jak to mám rád) aje to tuším druhá generace - ta placatá, ale bez touch ID. Důvod prodeje je prostý - fyzioterapeut mi nadiktoval klávesnici ergonomickou (nebojte i myš). Na té sice neumím psát, ale prý mi to spasí záda, no já fakt nevím.

Každopádně klávesnici jsem měl (a mám) hrozně rád a taky jí tak používal. Aktuálně je plně funkční a podle mě vypadá stále velmi zachovale. Na klávese A je jakási odřenina, netuším jak se tam vzala, takovou fantazii nemám, ale ničemu nevadí. Před zabalením do origo obalu jsem jí vypucoval inu a potažmo době přejel i dezinfekčním ubrouskem! Když říkám origo balení, myslím tím i to, že jsem tam dal apple lighting kabel, kdyby ho ještě někdo neměl. Záruka už né, účtenku stejně nemám.

Předání ideálně osobně, klidně se můžeme domluvit setkání na trase Kladno - Praha (Chodov). Cena: 2000CZK
Díky za prostor, JZ.

kl1.jpg
kl2.jpg
kl3.jpg

Odpovědět