Připomínky k webu Appliště.cz

Máte otázku na redaktory serveru Appliště? Chcete s nimi pokecat? Zde je jejich vlastní sekce.

Moderátoři: dandas, iamvosicky, zaviska

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomik89
Příspěvky: 17
Registrován: 21 črc 2012 14:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Připomínky k webu Appliště.cz

Příspěvek od Tomik89 » 31 črc 2012 12:58

Především bych vás, všechny návštěvníky naší sekce, chtěl přivítat a zároveň poděkovat tímto Honzovi Březinovi, který nám umožnil spolupráci na jeho projektu. Dovolím si začít prvním tématem.

Co byste na našem webu chtěli zlepšit, přidat, odebrat nebo jakkoliv upravit? Je něco, co vám opravdu chybí nebo naopak něco, co nemůžete vystát? Nebojte se to napsat, budeme vděční za každou připomínku!
Šéfredaktor Appliště.cz
iPhone 5s | MBA 13" Mid 2012 | iPad mini 2 | iPod Shuffle 3rd | Apple TV 3rd | Airport Extreme

dejfa
Příspěvky: 4
Registrován: 16 srp 2012 10:43

Re: Připomínky k webu Appliště.cz

Příspěvek od dejfa » 16 srp 2012 10:52

Zdravím,
co takhle se občas zaměřit i na tweaky z cydie, myslím že by to bylo určitě přínosné a zajímavé :)

Uživatelský avatar
JarosPetr
Příspěvky: 46
Registrován: 04 srp 2012 07:49
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k webu Appliště.cz

Příspěvek od JarosPetr » 16 srp 2012 18:37

dejfa píše:Zdravím,
co takhle se občas zaměřit i na tweaky z cydie, myslím že by to bylo určitě přínosné a zajímavé :)
Promiň, ale pro mě uživatel co má JB, prostě okrádá a porušuje pravidla Applu.
Twitter : @JarosPetr
Instagram : @JarosPetr http://instagram.com/jarospetr

Uživatelský avatar
lulu
Příspěvky: 2606
Registrován: 31 črc 2012 10:44

Re: Připomínky k webu Appliště.cz

Příspěvek od lulu » 16 srp 2012 20:26

No jistě, hlavně že většinu nových features Apple vykrádá z JB Apps. To, že roky funguje Limera1n exploit pro JB jenom podporuje tvrzení, že JB users jsou pro Apple zajímaví.

Gorsky
Příspěvky: 34
Registrován: 15 srp 2012 22:03
Bydliště: Praha

Re: Připomínky k webu Appliště.cz

Příspěvek od Gorsky » 17 srp 2012 04:54

Já musím moc pochválit clanky jako napr. Ukaz svůj iPad, ale na druhou stranu mi tam docela schazi vice clanku a recenzi aplikaci pro iPad.

Apple iPhone 12 mini black, 64GB
Apple iPad Pro black, 128GB - Wifi
Apple TV 4K
Apple HomePod mini

Uživatelský avatar
JarosPetr
Příspěvky: 46
Registrován: 04 srp 2012 07:49
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k webu Appliště.cz

Příspěvek od JarosPetr » 17 srp 2012 16:37

Gorsky píše:Já musím moc pochválit clanky jako napr. Ukaz svůj iPad, ale na druhou stranu mi tam docela schazi vice clanku a recenzi aplikaci pro iPad.
Jakmile budou nejake finance, abych si mohl koupit iPad, zacnu psat,fotit a i natacet recenze ruznych apps.
Dalsi dil serialu Ukaz svuj iPad vychazi uz toto pondeli. Proto nas sledujte! ;)
Twitter : @JarosPetr
Instagram : @JarosPetr http://instagram.com/jarospetr

Gorsky
Příspěvky: 34
Registrován: 15 srp 2012 22:03
Bydliště: Praha

Re: Připomínky k webu Appliště.cz

Příspěvek od Gorsky » 17 srp 2012 16:49

JarosPetr píše:
Gorsky píše:Já musím moc pochválit clanky jako napr. Ukaz svůj iPad, ale na druhou stranu mi tam docela schazi vice clanku a recenzi aplikaci pro iPad.
Jakmile budou nejake finance, abych si mohl koupit iPad, zacnu psat,fotit a i natacet recenze ruznych apps.
Dalsi dil serialu Ukaz svuj iPad vychazi uz toto pondeli. Proto nas sledujte! ;)
Super, tak to se budu moc tesit! Jinak drzim palce v dalsi praci... 8-)

Apple iPhone 12 mini black, 64GB
Apple iPad Pro black, 128GB - Wifi
Apple TV 4K
Apple HomePod mini

Uživatelský avatar
iJeffik
Příspěvky: 166
Registrován: 17 zář 2012 12:56
Bydliště: Praha

Re: Připomínky k webu Appliště.cz

Příspěvek od iJeffik » 17 zář 2012 14:57

Ještě jednou chci říct, jak velice jsem byl spokojen s přepisem letošní keynote... když jsem byl natěšenej jak malí dítě, a našel jsem si letemsvetemapplem, tak jsem čekal, že se podívám tam.... hodinu před keynote stránky spadly.... ale velké štěstí jsem objevil appliště.cz kde to bylo vše krásně přehledné a profesionální... každou minutu nový příspěvek, nové komentování, no prostě super...
Apple iPhone 5 16Gb ios 7

......Pocit anonymity a bezpečí pramení pouze z nedostatku informací........

Uživatelský avatar
Tomik89
Příspěvky: 17
Registrován: 21 črc 2012 14:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k webu Appliště.cz

Příspěvek od Tomik89 » 18 zář 2012 12:04

iJeffik píše:Ještě jednou chci říct, jak velice jsem byl spokojen s přepisem letošní keynote... když jsem byl natěšenej jak malí dítě, a našel jsem si letemsvetemapplem, tak jsem čekal, že se podívám tam.... hodinu před keynote stránky spadly.... ale velké štěstí jsem objevil appliště.cz kde to bylo vše krásně přehledné a profesionální... každou minutu nový příspěvek, nové komentování, no prostě super...
Moc děkujeme! Na stejném systému budeme přepisovat i budoucí keynotes ;)
Šéfredaktor Appliště.cz
iPhone 5s | MBA 13" Mid 2012 | iPad mini 2 | iPod Shuffle 3rd | Apple TV 3rd | Airport Extreme

Uživatelský avatar
iJeffik
Příspěvky: 166
Registrován: 17 zář 2012 12:56
Bydliště: Praha

Re: Připomínky k webu Appliště.cz

Příspěvek od iJeffik » 20 zář 2012 18:33

Kluci, potřeboval bych info ohledně poslední keynote.... mám pocit, že se říkalo že u appstore nebude potřeba zadávat heslo při stahování FREE apps
Apple iPhone 5 16Gb ios 7

......Pocit anonymity a bezpečí pramení pouze z nedostatku informací........

Uživatelský avatar
Tomik89
Příspěvky: 17
Registrován: 21 črc 2012 14:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k webu Appliště.cz

Příspěvek od Tomik89 » 21 zář 2012 05:45

iJeffik píše:Kluci, potřeboval bych info ohledně poslední keynote.... mám pocit, že se říkalo že u appstore nebude potřeba zadávat heslo při stahování FREE apps
Tak tohle si teď úplně nevybavuju. Každopádně při update apps se heslo zadávat nemusí. Hmm, kouknu na záznam :)
Šéfredaktor Appliště.cz
iPhone 5s | MBA 13" Mid 2012 | iPad mini 2 | iPod Shuffle 3rd | Apple TV 3rd | Airport Extreme

Uživatelský avatar
iJeffik
Příspěvky: 166
Registrován: 17 zář 2012 12:56
Bydliště: Praha

Re: Připomínky k webu Appliště.cz

Příspěvek od iJeffik » 21 zář 2012 08:11

Já mám právě pocit, že bylo info o tom, že pokud jsou app free, tak to taky nebude chtít heslo... ( a je to celkem logické..... )
Apple iPhone 5 16Gb ios 7

......Pocit anonymity a bezpečí pramení pouze z nedostatku informací........

James
Příspěvky: 132
Registrován: 22 zář 2012 13:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k webu Appliště.cz

Příspěvek od James » 14 říj 2012 22:10

Hoj, pozeral som staré diely appliste a v 27. Bolo spomínané appliste.sk. Tento projekt padol?
iPod, iPhone, iPad, Macbook user

Uživatelský avatar
Tomik89
Příspěvky: 17
Registrován: 21 črc 2012 14:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k webu Appliště.cz

Příspěvek od Tomik89 » 16 říj 2012 19:48

James píše:Hoj, pozeral som staré diely appliste a v 27. Bolo spomínané appliste.sk. Tento projekt padol?
Web Appliště.sk fungoval několik měsíců a poté bohužel zanikl, protože šéfredaktor dostal nabídku psát pro jeden velký server. Raději jsme tedy doménu appliste.sk přesměrovali na appliste.cz.
Šéfredaktor Appliště.cz
iPhone 5s | MBA 13" Mid 2012 | iPad mini 2 | iPod Shuffle 3rd | Apple TV 3rd | Airport Extreme

James
Příspěvky: 132
Registrován: 22 zář 2012 13:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k webu Appliště.cz

Příspěvek od James » 16 říj 2012 20:04

Tomik89 píše:
James píše:Hoj, pozeral som staré diely appliste a v 27. Bolo spomínané appliste.sk. Tento projekt padol?
Web Appliště.sk fungoval několik měsíců a poté bohužel zanikl, protože šéfredaktor dostal nabídku psát pro jeden velký server. Raději jsme tedy doménu appliste.sk přesměrovali na appliste.cz.
Aha, skoda a ja že už aj niečo slovenské bude aby bolo s kým súperiť :-) všetko sú prevažne CZ weby a aj podcasty
iPod, iPhone, iPad, Macbook user

Odpovědět