lurk - seznam te se

Věnujete se vývoji aplikací pro Mac OS X, iOS nebo třeba webových služeb spojených s Apple produkty. Nabízíme prostor pro sdílení zkušeností.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
funn3r
Příspěvky: 19
Registrován: 04 úno 2013 18:37
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

lurk - seznam te se

Příspěvek od funn3r » 21 srp 2016 23:11

Ahoj,
jmenuji se Adam a chtěl bych Vám představit svou novou aplikaci.

Už jste se někdy setkali s problémem, že jste se styděli někoho kdo se Vám líbí oslovit (i já mám ten problém)? Nyní
již "snad" s mou aplikací nebudete muset :).

Má aplikace nepoužívá jako ostatní seznamovací aplikace GPS, které lze falšovat a navíc seznámení s člověkem
který je ve vzdálenosti 100km není moc ideální. Proto jsem se rozhodl svou aplikaci spíše směřovat na lidi ve Vašem nejbližší okolí.

Proto aplikace využívá právě technologii Bluetooth. Ta zobrazí všechny uživatele s nainstalovanou aplikací do 100m. Tím je
zaručena opravdová "blízkost" uživatele. Aplikace také funguje na pozadí. V praxi to znamená, že pokud máte celý den telefon v
kapse, po příchodu domů můžete zobrazit historii uživatelů, které jste za celý den potkal. A pokud se Vám někdo zalíbí můžete
využít náš chat přímo v aplikaci pro kontaktování uživatele.

V aplikaci můžete také nastavit pohlaví, které chcete vyhledávat. Dále je zde i možnost neviditelného módu, který Vám zaručí, že ostatní
uživatele uvidíte, ale oni Vás ne.

Aplikace je můj vlastní prázdninový projekt a jelikož jsem student a nemohu si dovolit reklamu budu rád o každou propagaci mé aplikace.

Odkaz na web mé aplikace https://lurk-app.com
Odkaz do iTunes https://itunes.apple.com/us/app/lurk-me ... 06738?mt=8

Zabza
Příspěvky: 70
Registrován: 18 říj 2012 21:06

Re: lurk - seznam te se

Příspěvek od Zabza » 25 srp 2016 09:22

Pokus se dostat na ProductHunt.com. V případě příznivého přijetí ti to zajistí celosvětovou publicitu.
13" MBP 2016
iPhone SE 64GB
AW series 2
iPad Air
Mac Mini 2012

funn3r
Příspěvky: 19
Registrován: 04 úno 2013 18:37
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: lurk - seznam te se

Příspěvek od funn3r » 25 srp 2016 11:06

Díky za tip :)

Odpovědět