recenze servisvbrne.cz

Máte osobní zkušenost s Apple produktem nebo příslušenstvím a chcete se o ni podělit s ostatními? Napište svojí uživatelskou recenzi a publikujte ji zde

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
MarekSochor
Příspěvky: 175
Registrován: 02 srp 2012 09:07

recenze servisvbrne.cz

Příspěvek od MarekSochor » 07 říj 2014 14:15

Zdravím,

bohužel stal jsem se dalším v pořadí, komu se nějakým způsobem dostala tekutina do notebooku, bylo to dva dny před odjezdem do zahraničí a tak jsem neměl čas, řešit problém na vlastní pěst a byl jsem nucen poprvé se svěřit servisu, při otevření macforum.cz na mě bliká nepřehlédnutelná reklama na servisvbrne.cz a tak jsem se jal svého macbooka svěřit zde.

První krok byl, že jsem zavolal do servisvbrne, abych technikovi obeznámil můj problém a jak mám postupovat, vše probíhalo dobře, technik mě odkázal na vyplnění formuláře na webu pro objednání svozu, ještě ten den mě kontaktovali ze servisvbrne, zda je vše v pořádku a zda druhý den má přijet svoz.
Ve čtvrtek pro notebook přijel svoz intime, zde bohužel nepřevládal moc dobrý pocit z poskytovaných služeb, nevím, z jakého důvodu servisvbrne využívá služeb intime, ale komunikace, dochvilnost a orientace řidíčů této služby je bohužel tragická (jak jsem se následně ještě 2x přesvědčil).

V pátek se bohužel nic nedělo, vyrazil jsem na cestu do zahraničí a očekával, jak to dopadne, v sobotu před obědem telefon, notebook rozebrán, kapalina poškodila klávesnici, nová klávesnice 3830+480Kč výměna, cena klávesnice mě trochu zaskočila, protože do topicu který jsem zde psal mi pán z jiného servisu psal, že by cena komplet neměla přesáhnout 2,5 tisíce korun, servisvbrně byl tedy téměř na dvojnásobku, ale vzhledem k tomu že jsem byl mimo čr, souhlasil jsem, dále mě překvapilo, poté co jsem technikovi odsouhlasil nákup klávesnice za 4 tisíce plus práce, zda mám zájem za necelou tisicikorunu o vyčištění notebooku a přepastování, osobně bych si představoval, že pokud nechám v servisu 5 tisíc korun (za službu, která by u konkurence nejspíše stála polovinu) mohla by ta cena zahrnovat vyčistění od prachu (stejně je notebook rozebrán) a teplovodivá pasta za 10 korun už by servis asi nezrůjnovala.

To byl okamžik mého prvotního zklamání, bohužel zklamání následovala, po týdnu jsem se ze zahraničí vrátil, no ze strany servisvbrne bylo stále ticho po pěšině, když jsem to již nevyržel a kontaktoval servis, bylo mi sděleno že klávesnice je stále na cestě do servisu další pátek by mělo být hotovo, bohužel i ten pátek opět žádná odezva, tak v ponděli opět telefonát do servisvbrně a dozvěděl jsem se pouze to, že klávesnice sice měla přijít již ve středu, ale stále není.

Abych to shrnul, výměna klávesnice nakonec trvala 3 týdny, když macbook problematický intime konečně doručil, další problém byl na světě, notebook jsem sice poslal v originálním balení s příslušenství, ale dorazil mi pouze macbook zabalený v bublinkové fólii (a protokol, v kterém bylo zapsáno, že součástí macbooku je originální balení a příslušenství) bohužel to se stalo ve čtvrtek, opět tedy telefonát do servisvbrně, technik zkontroloval protokol, dal mi za pravdu že opravdu součástí měla být i krabice s nabíječkou a po zvláštní domluvě tedy krabici včetně nabíječky dotatečne poslají poštou, ovšem další problém - ve čtvrtek v 12:30 již neumí sehnat svoz (opět intime) a v pátek také ne, notebook samozřejmně dorazil s baterii nabitou na 8%, takže s (snad) opraveným notebookem jsem musel čekat, kdy konečně dorazí nabíječka. Přečkal jsem víkend, no v pondělí opět ticho po pěšině, když jsem v úterý opět volal do servisu, kde je problém, bylo mi řečeno, že svoz byl nakonec objednán na úterý (!) ale svoz intime bez ohlášení nepřijel, teprve ve středu se tedy zadařilo nabíječku poslat a ve čtvrtek (po problémech s intime) konečně dorazila, já mohl notebook nabít a po 4 týdnech ho opět zapnout.



Uf, poměrně dlouhý text :) snad si to alespoň někdo přečete - pro pořádek, rozhodně nebylo cílem servisvbrně nijak srážet, notebook je opraven, výměna klávesnice + vyčistění stálo 5110 Kč, nechápu však, když už klávesnice stojí bezmála 4 tisíce proč nelze objednat česká mutace a české znaky se musí brát z původní klávesnice, ale spíše recenze pro uživatele, kteří spěchají na opravu, aby se nejspíše poohlédli někde jinde, chápu že servis nemůže vše držet skladem, ale zrovna klávesnice by to být mohla a přecijen (ve výsledku) 4 týdny na opravu jsou poměrně dost. Poslední co mě trochu zaskočilo, byla plomba na notebooku, při stržení údajně přicházím o záruku, ovšem jak do notebooku dát disk bez oddělání víka, bohužel nevím.

bradman
Příspěvky: 223
Registrován: 04 srp 2012 07:52
Bydliště: Brno

Re: recenze servisvbrne.cz

Příspěvek od bradman » 07 říj 2014 15:54

Co se týče doby, sešlo se moc faktorů najednou, laxnost dopravce, dostupnost dílů, opomenutý box za což se omlouváme, s panem Sochorem vše telefonicky probráno a bereme si z toho ponaučení, určitě pozitivní. Nemáme potřebu se tady na fóru dohadovat o slovíčkách. Jednání na rovinu je pro nás důležitější.

MarekSochor
Příspěvky: 175
Registrován: 02 srp 2012 09:07

Re: recenze servisvbrne.cz

Příspěvek od MarekSochor » 07 říj 2014 16:19

Dodatečný telefonický kontakt potvrzuji - souhlasím, že se bohužel sešlo moc negativntích faktorů naráz, ještě jednou bych rád zopakoval, že "recenze" rozhodně neměla poškodit servisvbrne, práce na notebooku jako taková byla provedená kvalitně, bohužel okolní faktory způsobily, že výměna jednoho dílu trvala nepřiměřeně dlouho, což by pro člověka co na notebook spěchá mohl být problém, netroufnu si však tvrdit, že dlouhá délka opravy bude u servisvbrně pravidlem :)

Přemýšlel jsem týden, zda vůbec na fórum moji (ikdyž negativní) zkušenost napsat, právě z důvodu případného poškození, nechtěl jsem rozpoutat veřejný lynč či něco podobného, zkušenost se servisem jsem napsal až po ochladnutí emocí a hlavně po zjištění, že servisvbrně má na fóru zástupce a tak bude moct na problém reagovat, chtěl jsem, aby bylo možné poskytnout pohled z obou stran.

Uživatelský avatar
ra3662
Příspěvky: 4638
Registrován: 14 srp 2012 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: recenze servisvbrne.cz

Příspěvek od ra3662 » 23 bře 2015 11:24

cuongneymar píše:Díky své příspěvky, Díky své příspěvky :
p/s: choi chan pro, tai xiu, tai game bigone, tai lol truyen ky
No zase se někdo předvedl v plné kráse.

Uživatelský avatar
MichalM.Mac
Příspěvky: 3342
Registrován: 30 črc 2012 11:03
Kontaktovat uživatele:

Re: recenze servisvbrne.cz

Příspěvek od MichalM.Mac » 23 bře 2015 11:35

Pište HB. Mě už ten stav bez moderátorů nebaví...

Odpovědět