iPad Pro 11" 2020 - můj velký experiment & zkušenost

Máte osobní zkušenost s Apple produktem nebo příslušenstvím a chcete se o ni podělit s ostatními? Napište svojí uživatelskou recenzi a publikujte ji zde

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Skyro
Příspěvky: 2
Registrován: 30 dub 2020 22:46

iPad Pro 11" 2020 - můj velký experiment & zkušenost

Příspěvek od Skyro » 17 čer 2020 16:50

Ahoj všem,

rozhodl jsem se k zajímavému experimentu. Chtěl jsem natočit recenzi iPadu Pro 2020, kterou komplet se vším všudy vyprodukuji jen a pouze na iPadu - včetně přípravy scénáře, grafiky, hudby, střihu - zkrátka všechno co je k takovému videu třeba.

Přišlo mi to jako docela zajímavý reálný test toho, co vlastně PRO verze dokáže a jestli kolem ní není tak trochu zbytečný hype. Vyžadovalo to sice poměrně velkou přípravu, jelikož standardně pracuji na Macu (už trochu udýchaném z roku 2014) a tudíž jsem se musel spoustu věcí učit úplně na novo, ale výsledek mě tedy dost překvapil 🙂 Malý spoiler: asi už budu pracovat hlavně na iPadu 🙂

Na celé video mrkněte ZDE, třeba také někoho inspiruje k vlastní tvorbě 🙂 Přihazuji tam i tipy na aplikace, které mám už vyzkoušené, nebo jsem je použil pro tvorbu videa + pár tipů, jaký iPad vybrat,pokud nad jeho koupí teprve přemýšlíte 🙂

Snad pomůže!

Odpovědět