Moje první AW

Sekce věnovaná chytrým hodinkám AppleWatch a příslušenství pro ně.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Brozik

Odpovědět
Vlasta13
Příspěvky: 2
Registrován: 22 črc 2022 05:14

Moje první AW

Příspěvek od Vlasta13 » 22 črc 2022 05:19

Zdravím. Chci si pořídit svoje první AW, ale řeším dilema, zda koupit teď series 7, nebo se vyplatí čekat na series 8. Případně o kolik by mohla klesnout cena 7 po uvedení 8 na trh. Děkuji za názor a radu.

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Moje první AW

Příspěvek od mberdych » 22 črc 2022 07:16

Jestli se vyplatí čekat nikdo neví. To se uvidí, až je Apple představí, jaké budou změny. Pokud na ne nespěcháte, tak si počkejte. Počítejte ale s tím, že budou osmičky po představení opět nepříliš dostupné a čekal bych minimálně měsíc, šest týdnů než reálně dorazí a to ještě pokud budou objednány na Apple Store. Zvlášť když by to nebyl jen facelift. Co se týče slev, tak jako byly šestky, 10-15 procent dolů max. Víc bych nečekal.

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1608
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: Moje první AW

Příspěvek od SharkeeCZ » 22 črc 2022 08:24

Vlasta13 píše:
22 črc 2022 05:19
Zdravím. Chci si pořídit svoje první AW, ale řeším dilema, zda koupit teď series 7, nebo se vyplatí čekat na series 8. Případně o kolik by mohla klesnout cena 7 po uvedení 8 na trh. Děkuji za názor a radu.
Větší, nebo podobnou slevu, lze získat v rámci různých otvíracích a jiných kampaní. Sleva při uvedení nového modelu klesne obvykle jen uvedených 10-15%.
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Uživatelský avatar
Alisczech
Administrátor
Příspěvky: 1902
Registrován: 11 črc 2012 14:34
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje první AW

Příspěvek od Alisczech » 22 črc 2022 09:08

Nějaký velký pokles ceny bych nečekal. Apple buď stáhne mdel z trhu nebo doprodá co bude mít. Zda se vyplatí čekat je těžké říct. Pořád se může stát, že hodinky budou v ČR reálně až v listopadu, což jsou 4 měsíce
 Certified Trainer, ACE, fotograf a žurnalista
http://jbrezina.cz http://ilumio.cz http://4foto.cz http://fripito.com

Vlasta13
Příspěvky: 2
Registrován: 22 črc 2022 05:14

Re: Moje první AW

Příspěvek od Vlasta13 » 22 črc 2022 11:30

Děkuji za reakce. Ještě bych zkusil položit jeden spíše konspirační poddotaz. Podle různých leaků by se v nové verzi mohl objevit senzor na měření teploty těla, případně na měření hladiny cukru v krvi. Jaké jsou podle vás šance že se nové senzory objeví?

Zeggjk
Příspěvky: 836
Registrován: 15 bře 2013 11:17
Bydliště: Děčín

Re: Moje první AW

Příspěvek od Zeggjk » 23 črc 2022 10:00

Dobrý den, šance je 32,567% :lol: :lol:
iPhone 15 pro 128GB
Macbook Pro 14" 2021 M1 Pro, 512GB SSD, 16GB RAM
Mac mini 2014, Intel i5 1,4GHz, 250GB SSD, 4 GB RAM
AW Nike+ Series 4 GPS 44mm
Apple TV 4K

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje první AW

Příspěvek od rony » 24 črc 2022 18:44

Vlasti, je to omnoho jednoduchsie:

1.) potrebujete AW, zajdete do kramu nejakeho APR alebo natukate www.apple.cz a objednate. Ak ich chcete vyuzit hned,

2.) nepotrebujete AW, z roznych pricin - nemate nasetrene, len vopred zvazujete, chcete si pockat. Tak urobite to, ze pockate az v jeden moment nastane situacie v bode 1.) alebo v bode 3.)

3.) vobec nepotrebujete AW, neviete ich vyuzit. Nebudete nic kupovat ;-)

My vsetci tu zijeme nejako takto. Bud uz nejake AW mame a to je velka vyhoda pre body 1.) a 2.) a nakolko uz ich nejaky cas vyuzivame, pravdepodobnost situacie v bode 3.) poklesla.

Mozete uvazovat nasledovne, bude to ta lahsia cesta. Kupite DNES bazarove AW. Nedate sa nachytat na podvodnikov ale radit ako kde kupovat je nadlho. Ale nejako sa k nim dostanete a bude to za sumu, ktora vas nezaboli. Dostanete prilezitost sa s nimi zoznamit a za mensi peniaz zistite, ci a ako nutne potrebujete ake senzory. Potom pride cas, ked pridu bajnne Series 8. A vy to budete mat lahsie. Bud vas ohromia a hned kupite alebo nie a mate svoje AW.

Z praktickeho pohladu mojej osoby je to takto: nekupujem a necakam na ziadny novy model. Mam nejake AW. Kym sluzia, drzim sa ich. Stanovil som im istu dobu, ktoru nesledujem nove modely (viem o nich, viem co vedia ale nespekulujem o nijakom, ktory neexistuje). Ked pride cas, pojdem do kramu, kupim aktualny model. U mna vzdy ocelove ;-)
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Odpovědět