Auto. zapnutí zvuků po přechodu do módu spánku

Sekce věnovaná chytrým hodinkám AppleWatch a příslušenství pro ně.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Brozik

Odpovědět
Grommi1
Příspěvky: 200
Registrován: 30 črc 2012 11:34
Bydliště: Přerov

Auto. zapnutí zvuků po přechodu do módu spánku

Příspěvek od Grommi1 » 02 úno 2024 11:56

Ahoj všichni,
je prosím možné nějak nastavit automatické zapnutí zvuků, ve chvíli kdy Apple Watch přejdou do režimu soustředění - spánek?
Mám trochu problém s buzením pouze vibracemi a nechci na to myslet.
Děkuji
Naposledy upravil(a) Grommi1 dne 07 úno 2024 19:34, celkem upraveno 1 x.
MBA 2020, iPhone 14 Pro, AW7

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3638
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto. zapnutí zvuků po přechodu do módu spánku

Příspěvek od rony » 02 úno 2024 13:00

co keby ste si na to spravili automatizaciu v appke Shortcuts (na iphone), s tym, ze sa spusti rano pred vstavanim, vykona ukon, ktory vam zabezpeci zapnutie zvukov.

tato appka si ziada trosku sa natrenovat-naucit v nej robit, ziada si trosku analyticke myslenie (ala programator) ale nic sa neprogramuje, vsetko sa riesi len vizualne vyskladanim na obrazovke. takze ked to po 5 minutach nedokazete poskladat, tak to este neznamena, ze to nejde.

ps:
ja mam v Shortcuts niekolko planovane spustanych akcii, vecer mi vypinaju Always On (aby som v noci nimi nesvietil) a rano sa zasa zapne. Pocas dna mi prepinaju ciselniky aby som to mal pestrejsie. takze ano, toto je zrejme cesta aj pre vasu otazku.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1612
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: Auto. zapnutí zvuků po přechodu do módu spánku

Příspěvek od SharkeeCZ » 05 úno 2024 21:01

Grommi1 píše:
02 úno 2024 11:56
Ahoj všichni,
je prosím možné nějak nastavit automatické zapnutí zvuků, ve chvíli kdy hodinky přejdou do režimu soustředění - spánek?
Mám trochu problém s buzením pouze vibracemi a nechci na to myslet.
Děkuji
pokud jde o pravidelný režim vstávání, tak si noční režim vypněte s časem budíků, tedy aktivují se i zvuky
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Grommi1
Příspěvky: 200
Registrován: 30 črc 2012 11:34
Bydliště: Přerov

Re: Auto. zapnutí zvuků po přechodu do módu spánku

Příspěvek od Grommi1 » 07 úno 2024 19:08

rony píše:
02 úno 2024 13:00
co keby ste si na to spravili automatizaciu v appke Shortcuts (na iphone), s tym, ze sa spusti rano pred vstavanim, vykona ukon, ktory vam zabezpeci zapnutie zvukov.

tato appka si ziada trosku sa natrenovat-naucit v nej robit, ziada si trosku analyticke myslenie (ala programator) ale nic sa neprogramuje, vsetko sa riesi len vizualne vyskladanim na obrazovke. takze ked to po 5 minutach nedokazete poskladat, tak to este neznamena, ze to nejde.

ps:
ja mam v Shortcuts niekolko planovane spustanych akcii, vecer mi vypinaju Always On (aby som v noci nimi nesvietil) a rano sa zasa zapne. Pocas dna mi prepinaju ciselniky aby som to mal pestrejsie. takze ano, toto je zrejme cesta aj pre vasu otazku.
Zdravím 😊, ano v shortcuts jsem už něco dělal. Zkusím to. Chtěl jsem se vyhnout tomuto a nebo stáhnout už hotovou zkratku. Nevěděl jsem že je možné na iPhonu propojit spánek se zvuky na apple watch.
MBA 2020, iPhone 14 Pro, AW7

Grommi1
Příspěvky: 200
Registrován: 30 črc 2012 11:34
Bydliště: Přerov

Re: Auto. zapnutí zvuků po přechodu do módu spánku

Příspěvek od Grommi1 » 07 úno 2024 19:11

SharkeeCZ píše:
05 úno 2024 21:01
Grommi1 píše:
02 úno 2024 11:56
Ahoj všichni,
je prosím možné nějak nastavit automatické zapnutí zvuků, ve chvíli kdy hodinky přejdou do režimu soustředění - spánek?
Mám trochu problém s buzením pouze vibracemi a nechci na to myslet.
Děkuji
pokud jde o pravidelný režim vstávání, tak si noční režim vypněte s časem budíků, tedy aktivují se i zvuky
Ono jde o to, že v režimu spánku a vypnutých zvucích na apple watch je budík jen v režimu vibrací nikoli zvuku. Na iphonu to funguje jinak. Tam je pro režim spánku pro budík vyjímka.
MBA 2020, iPhone 14 Pro, AW7

Odpovědět