iVysílání pro Apple TV

Vše co se týká Apple TV, aplikací pro Apple TV a jejího využití.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Uživatelský avatar
marhycz
Příspěvky: 50
Registrován: 07 črc 2018 09:52

Re: iVysílání pro Apple TV

Příspěvek od marhycz » 29 led 2022 21:15

@michal.lom: Ne, není třeba, psal jsem ve zprávě "Všichni uživatelé co appku měli naposledy by měli nyní mít nový build k dispozici." Tímhle se jednoduše přidáš automaticky do stejného seznamu testerů, takže to nemusím dělat růčo :)

Uživatelský avatar
marhycz
Příspěvky: 50
Registrován: 07 črc 2018 09:52

Re: iVysílání pro Apple TV

Příspěvek od marhycz » 29 led 2022 21:37

Jirka_S píše:
24 led 2022 08:38
Kacířský dotaz: k čemu je to dobré? Za 299 měsíčně je IPTV, kde se dá zhlédnout pořad i týdny zpětně, případně si jej na několik měsíců virtuálně nahrát a zkouknut dle chuti a času, reklamy se dají lehce přeskakovat...
Nehejtuju, jen mě to zajímá.
Vůbec to není kacířské. Appku jsem dělal v době, kdy na App Store nebyl jediný český poskytovatel IPTV. 7-14 denní archiv pokryje určitě většinu potřeb.
Výhoda tohohle je, že se dostaneš k celému katalogu co ČT nabízí a navíc iVysílání dává celkem štědrý datový tok (kvalita videa ~10Mbit/s), kde hodně IPTV providerů je klidně na polovině a moc "Full HD" se to nazývat nedá.

Nicméně hlavní point je, že veřejnoprávní televize, placená námi, by měla poskytnout možnost sledování jejího obsahu na hlavních platformách. Nemusí to být extra vyladěná appka, ale tenhle můj "prototyp" by někdo zkušený zvládnul za 4 mandays. Neměl bys platit 300/měsíčně navíc ke koncesionářskému poplatku, abys mohl sledovat veřejnoprávní vysílání na už celkem rozšířené platformě...

AirPlay narozdíl od například Chromecastu funguje trochu nešťastně. Zatímco Google Cast/Chromecast začne přehrávat video přímo ze zdroje, AirPlay funguje tak, že video se nejdřív stahuje přes Wi-Fi do iPhonu a ten to zas zpátky přes Wi-Fi háže do Apple TV. Možná už se to za poslední roky zlepšilo, ale v minulosti to nebylo úplně stabilní.

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: iVysílání pro Apple TV

Příspěvek od Jirka_S » 30 led 2022 08:31

@marhycz: ano, přišel jsem tomu na chuť, je to něco zcela jiného než IPTV. Nejvíc mě zaujala možnost zkouknout věci staré už desítky let, zavzpomínat na staré časy, připomenout si historii. Díky za tu práci, kterou jste si s tím dal. Je smutné, že podpora z míst, kterých se to týká, je nejspíš nulová, bohužel.
Apple TV máme doma 3, na všech to funguje bezvadně. Ještě jednou děkuji.

Cooper70
Příspěvky: 12
Registrován: 24 kvě 2020 19:43

Re: iVysílání pro Apple TV

Příspěvek od Cooper70 » 04 úno 2022 17:04

Jsem moc rád, že je iVysílání zpět na ATV 8-) parádní aplikace, používám každý den, k dokonalosti už chybí jen podobná neofiko apka na Skylink Live TV pro ATV, nemohl by se do toho autor @marhycz pustit? Ofiko apka přímo od Skylinku nejspíš nebude nikdy. Samozřejmě rád podpořím nějakým tím donatem...

Uživatelský avatar
marhycz
Příspěvky: 50
Registrován: 07 črc 2018 09:52

Re: iVysílání pro Apple TV

Příspěvek od marhycz » 06 úno 2022 14:30

Cooper70 píše:
04 úno 2022 17:04
Jsem moc rád, že je iVysílání zpět na ATV 8-) parádní aplikace, používám každý den, k dokonalosti už chybí jen podobná neofiko apka na Skylink Live TV pro ATV, nemohl by se do toho autor @marhycz pustit? Ofiko apka přímo od Skylinku nejspíš nebude nikdy. Samozřejmě rád podpořím nějakým tím donatem...
Bohužel už nemám kapacity ani na pořádný rozvoj této aplikace. Měl jsem rozdělané další ATV appky, ale za ty 3 roky se přeci jenom trochu zlepšila místní nabídka. Už je k dispozici Telly, SledovaniTV, Kuki,.. takže IPTV je možná. MallTV nakonec udělalo svoji appku, takže ta moje měla krátkou životnost, Nova má Voyo (pokud to někoho zajímá), není to už tak hrozné. Kdybych byl bez práce nebo studia, tak se do toho hned pustím :/

michal.lom
Příspěvky: 54
Registrován: 28 pro 2013 20:41

Re: iVysílání pro Apple TV

Příspěvek od michal.lom » 06 úno 2022 15:05

Ano, nova má voyo, prima to jejich. Ale upřímě - než se kousat těma reklamama, to radši na to nebudu koukat. A ono vlastně ani pořádně není na co. Ty ajlendy a podobný srajdy? Asi už jsem starej...

Zlatý Ivysílání.

lipon
Příspěvky: 1617
Registrován: 03 srp 2012 21:35

Re: iVysílání pro Apple TV

Příspěvek od lipon » 02 kvě 2022 20:52

List do TestFlightu přestal fungovat, appka v Apple TV taky nejede, píše to, že testování této verze aplikace bylo ukončeno.
Chce to kód od vývojáře.
Nevíte prosím, proč to?

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: iVysílání pro Apple TV

Příspěvek od rony » 02 kvě 2022 22:00

o kusocek vyssie ti vyvojar odpoveda
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

lipon
Příspěvky: 1617
Registrován: 03 srp 2012 21:35

Re: iVysílání pro Apple TV

Příspěvek od lipon » 03 kvě 2022 10:21

to referovane vysvetleni se tykalo Skylink TV aplikace

vysvetleni jsem nakonec dohledal o vetsi kus vyse, 23/1/2022, zřejmě vypršel developer account; uváděný link na TestFlight přestal fungovat

Uživatelský avatar
marhycz
Příspěvky: 50
Registrován: 07 črc 2018 09:52

Re: iVysílání pro Apple TV

Příspěvek od marhycz » 28 kvě 2022 10:43

Appka ještě v TestFlightu doběhla měsíc i potom co mi vypršel účet. Poslední verze používalo 90-110 uživatelů. Tak upřímně nevím, jestli má cenu kupovat developer účet na další rok, když může kdykoliv vyjít oficiální aplikace od ČT... Ale zase je blbé ty uživatele nechávat bez něčeho na co spoléhají

Prošel jsem historii, od minulého roku tam mám 700kč v příspěvcích, tak tu zbylou dvojku na ten dev účet bych mohl vysolit :) . Vydržte a zkusím ten TestFlight obnovit.

michal.lom
Příspěvky: 54
Registrován: 28 pro 2013 20:41

Re: iVysílání pro Apple TV

Příspěvek od michal.lom » 28 kvě 2022 13:41

Paypal máš pořád stejnej? Radši ti přispěju, než spolejhat na HBBTV nebo na to, že čt něco udělá...

lipon
Příspěvky: 1617
Registrován: 03 srp 2012 21:35

Re: iVysílání pro Apple TV

Příspěvek od lipon » 30 kvě 2022 12:43

DTTO

fandyn
Příspěvky: 12
Registrován: 27 zář 2014 09:14

Re: iVysílání pro Apple TV

Příspěvek od fandyn » 15 pro 2022 21:19

-------------------------------------
iMac 5K Retina 27" 2017
iPhone 13 Pro 128 GB Sierra Blue
iPad 6gen 32 GB Silver Cellular
iPod Shuffle 2 GB
Apple TV 4K 3G 128 GB
Apple Watch 3
Airport Extreme

michal.lom
Příspěvky: 54
Registrován: 28 pro 2013 20:41

Re: iVysílání pro Apple TV

Příspěvek od michal.lom » 15 pro 2022 21:23

Tak to jsem fakt nečekal, podle toho, jak se k tomu Čt stavěla.

Uživatelský avatar
marhycz
Příspěvky: 50
Registrován: 07 črc 2018 09:52

Re: iVysílání pro Apple TV

Příspěvek od marhycz » 16 pro 2022 14:11

yes! Právě jsem šel psát, že moje práce je u konce. Diky všem za podporu! 4 roky jsme to zmáknuli.

Pokud by nova aplikace měla nějaké silné nedostatky, tak svoji prodloužím, ale vypadá dle mě hodně pěkně!

michal.lom
Příspěvky: 54
Registrován: 28 pro 2013 20:41

Re: iVysílání pro Apple TV

Příspěvek od michal.lom » 16 pro 2022 16:20

marhycz píše:
16 pro 2022 14:11
yes! Právě jsem šel psát, že moje práce je u konce. Diky všem za podporu! 4 roky jsme to zmáknuli.

Pokud by nova aplikace měla nějaké silné nedostatky, tak svoji prodloužím, ale vypadá dle mě hodně pěkně!
Ahoj, ta tvoje skončila takhle na chlup náhodou, nebo si ji típnul sám?

Jinak samozřejmě díky za ni. Doufám že někdo z čt se chytil za rypák po tom, co viděl tvoji apku. Podle dřívějších jejich vyjádření se tvářili, že nic nechystaj.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: iVysílání pro Apple TV

Příspěvek od rony » 16 pro 2022 17:48

appka je pekna, no regionalny zamok znemoznuje pozeranie napriklad od nas, region Slovensko.
Prehram asi len spravodajstvo. Filmy ale ani dokumenty nie.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Odpovědět