Poškození WiFi při výměně displeje

Vše co se týká záručních i pozáručních oprav Apple produktů.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Vojt4
Příspěvky: 2
Registrován: 24 zář 2021 07:32

Poškození WiFi při výměně displeje

Příspěvek od Vojt4 » 24 zář 2021 07:55

Dobrý den, poradí prosím někdo. Dal jsem na výměnu displej u IP 6S do nejmenovaného servisu. Po slíbené hodině čekání že bude hotovo, mi s úsměvem řekli, že došlo k narušení podsvícení a opravit to dokáže borec další den. Další den jsem vyzvedl a až doma si všiml, že nejde WiFi. Při další cestě do onoho města což bylo za dvacet dní jsem šel reklamovat, že po jejich výměně došlo k chybě. Paní arogantně hned začala že ve smluvních podmínkách mají reklamaci do pár dnů, ale že to veme. Po třech dnech volal borec, že to konzultoval s jejich odborníkem, který reklamaci zamítl, že jejich výměna displeje nemá nic společného s WiFi, pak konzultoval s majitelkou a ta navrhla opravu na polovinu, takže já 600kč a oni taky.
Poradí prosím někdo jak byste řešili vy.
Děkuji

czhook
Příspěvky: 386
Registrován: 07 zář 2013 21:13

Re: Poškození WiFi při výměně displeje

Příspěvek od czhook » 29 zář 2021 21:52

Reklamovat až po 3 týdnech je prostě špatně, poučení pro příště. Já osobně bych těch 600 Kč vzal jako školné za zkušenost a víc se tím netrápil, život je na to moc krátkej. :-)
Macbook Air M1
iPhone 15 Pro Max
iPad Pro 11

Vojt4
Příspěvky: 2
Registrován: 24 zář 2021 07:32

Re: Poškození WiFi při výměně displeje

Příspěvek od Vojt4 » 03 říj 2021 12:57

Dobrý den a děkuji aspoň za ten koment, přesně takhle to beru protože vážně nic jinyho mi nezbývá.

Odpovědět