Autimatizace

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
cipisekcz
Příspěvky: 26
Registrován: 01 říj 2013 16:26

Autimatizace

Příspěvek od cipisekcz » 05 lis 2021 20:29

Dobry den,poradil by mi nekdo prosim?
Nastavil jsem si zkratky/automatizaci ze pri 100% nabite baterie se mi hlasem precte text - iphone je nabity.

Jde mi o to ze pokud budu nabijet pres noc kdy mam spusteno od 21:00 - 7:00 rezim NERUSIT tak aby v tomto obdobi hlasova hlaska:
iPhone je nabity:neprobehla.
Napsal by mi nekdo tuto automatizaci prosim.Zkousel jsem to,ale neumim.

Jeste bych se zeptal je mozne v rezimu - prace/work nastavit,nebo udelat v automatizaci tak,aby
vyzvaneni,nebo prichozi sms atd... byli pouze VIBRACE ??
Proste aby v danem casovem rozvrhu (skola) telefon pouze vibroval.Tak jako bych prepnul na tel. leve bocni tlacitko - vyzvaneni/ticho.

Dekuji za pomoc.

mpok
Příspěvky: 49
Registrován: 09 lis 2021 15:04

Re: Autimatizace

Příspěvek od mpok » 10 úno 2022 12:46

Sorry za kvalitu, ale tady máš návod. :)
https://youtu.be/zLpBVda6LxE
Jinak aplikace zkratky -> automatizace. ;)
 iPhone (SE, 8, 11 Pro) 13 Pro,  Watch (5) Ultra,  AirPods (Pro) Pro 2022,  MacBook Air M1,  iPad (9) Air 2022,  Pencil (1) 2

cipisekcz
Příspěvky: 26
Registrován: 01 říj 2013 16:26

Re: Autimatizace

Příspěvek od cipisekcz » 08 kvě 2022 11:41

Ahoj,dekuji za ochotu mi pomoci.
Video jsem videl a pochopil jen by mne zajimalo jak iPhone pozna ze ma oznameni pouze zobrazit?
Tam neni treba v tech automatizacich zadavat podminku oznameni - iPhone je nabity,kdyz - je iphone v rezimu NERUSIT?

Odpovědět