záloha dat při čisté instalaci ios14

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
Dovi
Příspěvky: 32
Registrován: 27 led 2020 10:39

záloha dat při čisté instalaci ios14

Příspěvek od Dovi » 06 říj 2020 13:34

Dobrý den,
rád bych provedl čistou instalaci ios14, ale mám v telefonu aplikaci na zamknutí fotek, která nesynchronizuje data přes cloud. O fotky rozhodně nechci přijít, ale zároveň je téměř nemožné všechny ručně překopírovat do bezpečí. Pokud provedu zálohu celého iPhonu do počítače v iTunes, následně udělám čistou instalaci ios14 a pak obnovím data ze zálohy, dostanu potřebný výsledek? Fotky v té bezpečnostní aplikaci na čistém ios14?
Druhá otázka: je zapotřebí v iTunes při záloze celého iphonu, něco nastavit, aby se zazálohoval opravdu celý telefon (né jen duležité věci které mám nastavené při záloze do iCloudu).
Rovnou i napíšu, že jsem zkoušel přes iTunes i přímo vykopírovat data. Ta bezpečnostní aplikace je v seznamu aplikací které přesun iPhone-počítač umožnují, ale žádná data na kopírování nenabízí.
Děkuju
Běžný uživatel: MacBook Pro Retina late2012, iPhone Xs, iPad Air 2.
Bylo iPhone 4s,7 iPad 2

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: záloha dat při čisté instalaci ios14

Příspěvek od Jirka_S » 06 říj 2020 21:17

Tohle asi slyšet nechcete, ale záloha fotek na iCloud je IMHO to nejrozumnější a nejjistější řešení.

Odpovědět