E rouška 2 - spotřeba baterie

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
Uživatelský avatar
zmiy
Příspěvky: 302
Registrován: 31 črc 2012 09:36
Bydliště: internety

E rouška 2 - spotřeba baterie

Příspěvek od zmiy » 19 říj 2020 18:04

Sice nás autoři přesvědčují, že aplikace má minimální spotřebu (což je pravda, je to nula nula prd), když se ale podívám na spotřebu baterie mám u Oznámení o kontaminaci nákazou (spotřeba za 10 dní) někdy 10 % někdy dokonce 25 %, vždy mezi 5 největšími žrouty baterie. OS mám aktuální, iPhone 10 S Max. Jak jste na to vy? POslední dny se s nikým moc nestýkám, ani nepotkávám a momentálně jsem 4. den doma na dovolené,

cinges
Příspěvky: 303
Registrován: 09 kvě 2017 16:24
Kontaktovat uživatele:

Re: E rouška 2 - spotřeba baterie

Příspěvek od cinges » 20 říj 2020 15:58

to zobrazenie spotreby stoji absolutne za hovno. ked som napr. predchadzajuci den pouzil waze v aute bez nabijacky, tak mi ho bude ukazovat tyzden pomaly ako najvacsi zrut baterie a nie za ten aktualny cas, ktory tam je zobrazeny. Takze je to uplne nepouzitelne rovnako ako spotreba dat..
Ja to mam nainstalovane na 2 iphonoch, baterku to nezerie vobec, tak to ani neriesim co tam pise..
www.cinges.net
MacBook Pro 16" 2022,iPad Pro 12.9 2018 256gb,iPhone 13,Apple Watch 6 44mm,Airpods Pro

Odpovědět