Jak obejít ban v aplikaci

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
Tade
Příspěvky: 4
Registrován: 10 srp 2018 11:39

Jak obejít ban v aplikaci

Příspěvek od Tade » 23 črc 2021 18:29

Dobrý den,

půjdu rovnou k věci - můj účet v jedné aplikaci byl zabanován a řešení s podporou vedlo do slepé uličky (odpovídají jen roboti). Rád bych aplikaci používal znovu, ale při založení nového účtu na mě vyběhne, že založení dalšího účtu je porušení pravidel a ten stávající je zabanován. Zajímalo by mě, jestli jde tohle nějak obejít? Věřím, že ano, ale v otázkách zabezpečení, VPN, IP adres jsem totálně mimo. Zároveň netuším, zda třeba aplikace není vázaná na Apple účet. Jsem zkrátka naprostý laik v tomto.
Poradil by mi někdo, zda je vůbec možné tohle obejít, a popřípadně jak?

Předem díky.

cinges
Příspěvky: 303
Registrován: 09 kvě 2017 16:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak obejít ban v aplikaci

Příspěvek od cinges » 25 črc 2021 19:20

kedze nepises ani o aku aplikaciu sa jedna, tak ti urcite nik nepomoze, kazda aplikacia moze mat svoje vlastne procesy na ban. Moze sa to viazat na email, IPcku, atd. zmena emailu a IPcky(rozsahu IP) by mohla pomoct, samozrejme nepocitaj s povodnymi datami.
www.cinges.net
MacBook Pro 16" 2022,iPad Pro 12.9 2018 256gb,iPhone 13,Apple Watch 6 44mm,Airpods Pro

Odpovědět