Bude ještě Apple dělat telefony s IPS?

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
gibby1
Příspěvky: 23
Registrován: 19 srp 2019 12:08

Bude ještě Apple dělat telefony s IPS?

Příspěvek od gibby1 » 13 úno 2021 22:39

Hezký večer,
moc nesleduji zvěsti o nových telefonech. Čeho jsem si ale všiml je, že loni se kompletně přešlo na OLED.
Já vím, že nikdo nemá věšteckou kouli, ale myslíte si, že Apple ještě bude představovat iPhony s IPS displejem? Momentálně mám iPhone 11 Pro a vůbec mi nevyhovuje právě displej, vím to už z dřívějšího vlastnictví Samsungů, že se mi ty displeje vůbec nelíbí podáním barev a spoustou dalších věcí.
Přítelkyně má SE 2020 a pokaždé, když se na ten displej podívám, tak si říkám, že je prostě hezčí.
Rád bych přešel na IPS zpět, ale říkám si, jestli nepočkat na něco nového. Přece jenom 11ka už je starší model.
Má smysl něco čekat nebo koupit 11ku s tím, že si ji nechám co nejdéle? Někde jsem před rokem četl, že Apple chce přejít na displeje typu LCD s technlogií Mini LED (asi?), ale nevím, jestli se to bude týkat i iPhonů??
Díky za názory.

cinges
Příspěvky: 303
Registrován: 09 kvě 2017 16:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Bude ještě Apple dělat telefony s IPS?

Příspěvek od cinges » 14 úno 2021 18:56

hej, urcite prejde na mini led, resp. inu technologiu. Oled je taka "slepa vetva" prave kvoli degradacii displeju a vyrobnym nakladom a miniled by mal tomu pomoct, displeje budu aj lacnejsie pre apple. Takze by som sa toho neobaval.. a hej, budu aj na iphone, ipady, macy atd. Mozno nie hned dalsi rok, ale casom urcite, cize so sucastnym iphonom dovtedy urcite vydrzis..
www.cinges.net
MacBook Pro 16" 2022,iPad Pro 12.9 2018 256gb,iPhone 13,Apple Watch 6 44mm,Airpods Pro

Odpovědět