Zahlcování úložiště iPadu - kategorie jiné

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
sumec83
Příspěvky: 73
Registrován: 11 kvě 2020 15:43

Zahlcování úložiště iPadu - kategorie jiné

Příspěvek od sumec83 » 01 črc 2021 07:41

Ahojky všem,

chtěl jsem se zeptat, jestli se vám taky stává, že se čas od času začne iPad chovat zvláštně (možná to dělá i iPhone, ale tam se mi to nestává) - typicky při prohlížení v Safari - začnou se dokola načítat a padat stránky (taková ta hláška, že se stránkou byl opakovaný problém), dále i když otevřu nějaký dokument (třeba PDF) v Souborech, tak se taky opakovaně načítá, ale u těch to nedělá tak často. Všiml jsem si, že když se tohle začne dít, enormně naroste obsazení úložiště a i podle teploty tabletu je cítit, že evidentně maká trochu víc, než by se mu líbilo. Mám iPad 2018, 128GB, normálně mám z úložiště zabráno kolem 63-65GB, ale při tomto stavu mi to povyskočí přes 100GB a naroste obsazení v kategorii "jiné". Když v tomto stavu iPad restartuju, tak se to zase srovná.

Máte prosím nějaký tip, na co se zaměřit? Jestli to může dělat Safari a nějaké zahlcování jeho cache? Díky ;) Google ani zahraniční příspěvky mi kýženou informaci zatím nepřinesly..

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zahlcování úložiště iPadu - kategorie jiné

Příspěvek od rony » 01 črc 2021 14:26

nekukame podivnejsie webky? podivnejsie su u take vselijake tie serialyzadarmo


zbiehaju nam zalohy ipadu? ma ipad cas sa odzalohovat (cojaviem ze je kazdu noc na kabli)
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

sumec83
Příspěvky: 73
Registrován: 11 kvě 2020 15:43

Re: Zahlcování úložiště iPadu - kategorie jiné

Příspěvek od sumec83 » 01 črc 2021 17:01

Nejpodivnější webky tak maximálně FCB 😁, jinak klasika - zprávy idnes, a většinou stránky související s IT (fóra, atd). Dělá mě to dost často právě na idnesu například.
Zálohy mě na nenapadly, že by to mohly dělat. Mám nastavené zálohování na iCloud skoro všeho.

Odpovědět