iPhone SE II zlobí displej

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
Marconi
Příspěvky: 40
Registrován: 20 říj 2014 21:28
Bydliště: Kyjov

iPhone SE II zlobí displej

Příspěvek od Marconi » 27 pro 2021 12:44

Ahoj, potřeboval bych poradit. Na iPhonu se mi stává, že dotyk reaguje samovolně. např. si čtu zprávy a mobil najednou začne sám něco psát popř. vytáčet telefonní čísla, aniž bych se displeje vůbec dotýkal. Nesetkal se s tím už někdo? Díky za případné rady.
iPad 2,16GB

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: iPhone SE II zlobí displej

Příspěvek od mberdych » 27 pro 2021 12:58

Jen pro ověření, nemáte nalepené sklo?

Marconi
Příspěvky: 40
Registrován: 20 říj 2014 21:28
Bydliště: Kyjov

Re: iPhone SE II zlobí displej

Příspěvek od Marconi » 27 pro 2021 13:21

Ano. Mám, ale nikdy jsem s tím neměl problém a lepili ho v autorizovaném servisu
iPad 2,16GB

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: iPhone SE II zlobí displej

Příspěvek od mberdych » 27 pro 2021 13:30

No, tak kromě obvyklých restartů a resetů telefonu je sklo jedna z možných příčin.

1)Zkusil bych tvrdý restart:

Apple proces vynuceného restartování jeho telefonů změnil s příchodem Face ID, respektive s odstraněním tlačítka plochy. iPhone SE sice tlačítko plochy má, ale i přesto gesto pro vynucený restart „zdědil“ po novějších zařízeních s Face ID. Pokud jste se ocitli v situaci, kdy potřebujete provést vynucený restart iPhonu SE druhé generace, tak postupujte následovně. Prvně stiskněte a pusťte tlačítko pro zvýšení hlasitosti, poté stiskněte a pusťte tlačítko pro snížení hlasitosti. Nakonec stiskněte a držte boční tlačítko. Po chvilce se na obrazovce objeví plocha s možností pro vypnutí zařízení, v tomto případě ale tlačítko nepouštějte a držte jej i nadále, dokud se zařízení kompletně nevypne.

2) Pak samozřejmě kompletní reset, nastavit jako nové zařízení a zkusit, jestli to dělá stále.

3) Sundat sklo

4) Servis

Marconi
Příspěvky: 40
Registrován: 20 říj 2014 21:28
Bydliště: Kyjov

Re: iPhone SE II zlobí displej

Příspěvek od Marconi » 27 pro 2021 15:00

Díky. Zkusím
iPad 2,16GB

Odpovědět