iPhone se seká při použití fotoaparátu

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

iPhone se seká při použití fotoaparátu

Příspěvek od Mironet » 17 říj 2022 16:15

Chci se zeptat jak je toto možné. Přes víkend jsem byl na výletě, kde jsem iPhone používal dost intenzivně jako foťák. A teda sekání během používání, a následně taky otvírání aplikace Fotky bylo dost nesnesitelné. Ze zkušenosti vím, že foťák je aplikace, na které se nejvíce pozoruje degradace baterie, ale já mám nový iPhone 12 od března, kondice baterie 97%, poslední verze iOS16. Když si pomyslím, jak každý rok na keynote posloucháme o lepším a lepším výkonu, tak mě to docela nemile překvapilo. Máte stejnou zkušenost nebo je problém někde u mě?

lipon
Příspěvky: 1617
Registrován: 03 srp 2012 21:35

Re: iPhone se seká při použití fotoaparátu

Příspěvek od lipon » 17 říj 2022 22:18

na iPhone 12 mini jsme nic takového nikdy nepozoroval, stáří necelý rok a půl, baterie má 87%
já zatím pozoroval, že foťák je dost náročný na paměť
když používám mapy.cz, pak něco vyfotím, tak se mapy celé znova startují
ale nikdy jsem nebyl ve stavu, že by se cokoli sekalo - i když jsem teď zkusmo něco vyfotil, fotky najely okamžitě
nemám tam ale vetší množství fotek, celkem tak do 700
iOS mám zatím poslední verzi 15ky

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: iPhone se seká při použití fotoaparátu

Příspěvek od mberdych » 18 říj 2022 05:28

Ani já na 12 pro max nemám pocit jakéhokoli sekání.

Zeggjk
Příspěvky: 836
Registrován: 15 bře 2013 11:17
Bydliště: Děčín

Re: iPhone se seká při použití fotoaparátu

Příspěvek od Zeggjk » 18 říj 2022 05:38

Synátorovi se fotoaparát sekal tak že byl nepoužitelný díky K.O. baterce. Po výměně baterky je vše OK. Ale on má iPhone 6S a baterka byla ve stavu, že mu vydržela tak půl dne. Vy máte baterku na 97% ...a jak se vám chová fotoaparát, když budete mít telefon připojen k nabíječce? Jestli to bude OK, tak bych to viděl na vadnou baterku.
iPhone 15 pro 128GB
Macbook Pro 14" 2021 M1 Pro, 512GB SSD, 16GB RAM
Mac mini 2014, Intel i5 1,4GHz, 250GB SSD, 4 GB RAM
AW Nike+ Series 4 GPS 44mm
Apple TV 4K

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: iPhone se seká při použití fotoaparátu

Příspěvek od Mironet » 18 říj 2022 18:08

Ano, to co popisujete u syna dobře znám. Fotoaparát je dobrý indikátor toho, že je na čase vyměnit baterku. S připojením na nabíječku u mě žádný rozdíl, je to to samé. Ještě mám podezření na Live Photos. Tím, že se do galerie vlastně neukládají fotky ale několikavteřinová videa mu to asi dává zabrat. Zkusil jsem to nahrát. Posuďte, zda je to normální chování. https://youtu.be/xXmVGXUFcbo

Odpovědět