Nemoznost aktivace iPad Air 2 Cellular

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
musashi
Příspěvky: 833
Registrován: 08 srp 2012 11:24

Nemoznost aktivace iPad Air 2 Cellular

Příspěvek od musashi » 08 črc 2023 07:10

Ahoj!
Rad bych se zeptal zkusenejsich, zda existuje reseni nasledujici situace. Syn roky pouziva muj stary iPad Air 2 Cellular, ktery jsem celou dobu bez problemu pouzival pouze na wifi. Vcera jsem resil nejaky sw problem (nefungovalo mi pripojeni na vlastni Minecraft server), ktery jsem se nakonec rozhodl vyresit instalaci posledni dostupne aktualizace iOS pres Mac. Dostal jsem se do situace, kdy po dobehnuti instalace neni mozne iPad aktivovat.
Vypada to (je to jen moje domnenka), ze na nem zrejme behem tech let umrela GSM cast, cehoz jsem si nevsiml, pze jsem ji nepouzival a diky tomu neni mozne dokoncit aktivacni proces. Coz me prekvapuje, pze jak wifi, tak USB pripojeni je bez problemu funkcni.
Pred instalaci aktualizace tablet bez problemu fungoval a trosku me irituje predstava, ze z nej ted mam najednou nepouzitelne tezitko. Nepredpokladam, ze by oprava byla financne rentabilni, jelikoz je to hodne stary model.
Neresil jste nekdo podobny problem, pripadne nenasel reseni?
Diky za kazdou radu ci napad!

S pozdravem Jiri

Odpovědět