Spotify download

Věnujete se hudbě nebo práci se zvukem? Hledáte správnou audio aplikaci pro MacOS X nebo iOS? Zde najdete podobně zaměřené uživatele.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, JKL

Odpovědět
Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Spotify download

Příspěvek od Jirka_S » 05 kvě 2019 17:37

Má zde prosím někdo tip na (třeba i placenou) aplikaci, která by s maximální uživatelskou přívětivostí umožnila sporadické stahování hudby ze Spotify, s konverzí do běžného formátu? Mám verzi Premium, ale moje auto nepodporuje CarPlay, takže bych si rád občas pustil něco nového z SD karty.

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1607
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: Spotify download

Příspěvek od SharkeeCZ » 05 kvě 2019 17:46

pokud vaše auto funguje po připojení k iPhonu přes BT, nebo USB, musí jít přehrát přes MÉDIA i hudba ze SPOTIFY.
Spotify nejde uložit mimo šifrované úložiště v PC/mobilu.
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: Spotify download

Příspěvek od Jirka_S » 05 kvě 2019 19:05

Právě že ne, postarší Audi Q5 z r. 2010 umožní připojení telefonu pro volání přes bluetooth, načte kontakty, ale už nic víc, nedokáže se dostat k mediálnímu obsahu v tlf, tak to je. Existují nějaká řešení, že by šlo mediální obsah přehrávat, ale to by šlo cestou jako ten telefon, někam do jednoho repro a v té mizerné kvalitě, to radši nic. Existuje snad i nějaká redukce - interface pro připojení iPhone za cca 7,5K(!), iP by byl někde schovaný vpravo ve schránce, to je taky na prdlajs.
Narazil jsem třeba na NoteBurner - Spotify Music Converter for Mac, nezkoušel jsem, nevím, zda umí to, co bych očekával, tedy stáhnout a dekódovat do mp3 ve slušném bitratu. Beztak budou i další.

Odpovědět